Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

300 000 km na szafie… bać się, czy nie?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/AdamKornackiTestuje?sub_confirmation=1 Odwieczny dylemat kupującego samochód używany: czy bać się dużych przebiegów? Czy lepiej jest gdy auto stoi pod kocem, czy też gdy łagodnie toczy się po autostradzie? Jakie mity i zmyślone historie wiążą się z kupowaniem samochodów używanych? Który pojazd szybciej zardzewieje? Jak fachowo sprawdzić stan auta nie wychodząc z domu? O tym wszystkim w odcinku z cyklu Pogadanki. Miłego odbioru! #motoryzacja #adamkornacki #automaniak

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

48 thoughts on “300 000 km na szafie… bać się, czy nie?

 1. Witam pana Adama na POLONEZIE zrobiłem 279 tyś bez rematu silnika i na kołach pojechał na złom ze względu blacharki. A po jakimś czasie kupiłem FORDA DIZLA 2009 1.6 90 km salon od pani z przebiegiem 67 tyś. A ja go sprzedałem człowiekowi z licz.301.tys.bez rematu silnika PO PROSTU NIC NIE NAPRAWIALEM I CO CIEKAWE TEN PAN DALEJ JEŹDZI I DZWONIŁ DO MNIE ŻE BARDZO ZADBANY MECHANICZNE I BLACHARSKO. Ale ja przd ruszeniem to samochód pracowała około 1do2 minut a po powrocie też był schładzany około 1do2 minut i dopiero gasiłem .A teraz mam HUNDAJA I 30 I BEZYNE I TEŻ TAK ROBIĄ A I CO 10000 TYSIĘCY WYMIENIAM OLEJ LUB CO ROK. POZDRAWIAM SERDECZNIE

 2. Wszystko zależy od auta. Miałem a8 d3 4.2 mpi. Miło 400 tyś. Robiło rocznie po 40 tyś. Ja założyłem gaz dokręciłem kolejne 50 tyś. Auto było jak nowe. Można było zdjąć do 150 i nie było by widać. Nic się nie psuło. Sprzedałem znajomemu i jeździ do dziś. Nic nadal się nie psuje. A ojciec miał od nowości octavie miala 120 tyś jak ja sprzedawał i 15 lat. W środku wyglądała na 500 tyś. Plastki białe fotele przetarte i już dużo do zrobienia. Więc to tylko zależy jak się auto używa i czy jeździ się po mieście czy w trasach. No i najważniejsze jaka jest klasa auta.

 3. Z nawykiem wymieniałem olej silnikowy co 3000 mil .Wymieniajacy w warsztacie powiedział ze mam odchylenia od normy ,bo wystarczy jak zmienie po 10 tysiacach .Niech zmienia co 10 ,ja zmieniam co 3tys mil co oznacza 4800 kilometrow .Bezawaryjnie jeżdziłem Fordem TB 20 lat i bez problemu,ale kretynom to przeszkadzało ,szczególnie tym ,ktorzy ten olej wymieniali.

 4. Kupiłem auto A klasę 2005 w lipcu 2017 roku z przebiegiem 239 000 za 3 500€ Belgijczyk , następnie w niespełna 3 lata , do marca 2020 ( miesiąc i rok w którym ludzkość się zatraciła ) podbiłem przebieg do 390 500 a obecnie od marca 2020 do dziś ( 10/2021 ) dobiłem do 415 000 i wciąż jeździ
  P.S. wszystkie usterki tuningi oraz wymiany elementów kosztowały mnie ponad 9 000 € i ciągnie rośnie …

 5. JA MAM 350K Z 2017R OPEL VIVARO 1.6 BI TURBO DIESEL I NIE STAC MNIE NA WYMIANE BO LEASING NA NASTEPNY BIORE NA OSOBÓWKĘ A AUTO MAM Z WYKUPEM MIESZKAM W HOLANDI I TU KAZDY ROBI TYLE KM CO JA CZASAMI TROCHE MNIEJ

 6. ja prawie 4 lata VW Polo mam kupiłem przy przebiegu 188tyś. aktualnie prawie 252tyś. i służy 🙂 co 10 tyś wymieniam olej i filtry a dużo w nim nie zrobiłem bo pancerna jednostka 1.9 TDI 😀

 7. Mam Bmw e36 318i cabrio 270000 km
  z Holandii . Nadwozie bajka . Jedyna rdza to malutkie ognisko przy klapie bagażnika . Gościu na przeglądzie jak go zobaczył od spodu to mu kopara opadła . Dawno nie widział takiego ładnego podwozia w tym modelu . A wszystko dlatego jak Pan Adam mówił , w Holandii nie sypią solą .
  Pozdrawiam 🖐

 8. Jakie 300? Jeżdżę audi które ma 480 tysi, i tylko handlarz może wiedzieć ile może mieć naprawdę. Silnik susza, pali od strzału, blacha zdrowa, klimatronik działa. Ja powiem tak, że na co dzień nie chcę innego auta. OBY MÓJ 26 LATEK SŁUŻYŁ MI JAK NAJDŁUŻEJ. POZDRAWIAM.

 9. OCZYWIŚCIE że odradzam auta jak mają 300tys i więcej ? z prostej przyczyny . Co z tego że większość z nich pewnie wytrzyma jeszcze drugie tyle . Ale w aucie które ma 300tys to trzeba się liczyć z tym że każda zużyta część może w każdej chwili się zepsuć . I jak będziemy mieli pecha to auto będzie się psuło co miesiąc i pójdziecie z torbami . Wiec lepiej szukać mniejszych udokumentowanych przebiegów .

 10. witaj.ja autem robię rocznie około 40tys.We wnętrzu ślady na kierownicy a na zewnątrz zderzak i maska poobijane od kamieni.Technicznie brak zastrzeżeń.po gwarancji naprawy bieżące typu oleje,klocki wykonuje sam.Wbrew pozorów w serwisie mercedesa filtry,termostat i jakaś uszczelka nie są drogie.

 11. Wydałem kilka tys na mechaników a i tak polecili gruzy. Za 10 20 i 30 tyś kupisz gruza. No chyba że auto kosztowało nowe 50 tyś to może pojeździsz. A nie te Lexusy za kilkanaście tysięcy. Uwierzcie mi że stare toyoty są tak samo zawodne jak inne auta

 12. W Fiacie 1.3 multijet 350 tyś km to zero różnicy. Na przeglądzie pytali który to silnik… Pierwszy oryginalny. A bierze olej? Ani grama bo Millersa leję co 9-10 tyś wchodzi 2.5 litra. Hamulce tył fabryczne. Strzegło na 187 tyś i teraz na 345 tyś. Raz amortyzatory i raz wahacze oraz od 119 tyś dwa razy klocki. Usterki… Padł moduł blue&me.

 13. 3 dni temu kupiłem golfa mk6 2.0 z 310 tys. na budziku.Serwisowany na czas z nowym dwumasem,rozrządem.Smiga przepięknie! Jestem megaa zadowolony.Takze myślę że nie marka a kto jak dba,tak ma 😉 kobieta troszkę zła bo dbam na równi z nią 🤣🤣 pzdr dla wielbicieli motoryzacji ✌

 14. Tata ma mercedesa w211 2.7 diesel z przebiegiem 470kkm i nie widać tego po nim samochód posiada 11lat a jak sie zapytałem ludzi na ile wygląda to mówili około 200kkm. 🤣

 15. Wszystko się zgadza z tymi przebiegami, bardzo mądrze przedstawione. Pytanie tylko czy dzisiejsze gówniane wysilone, uturbione np 1.2 gdzie przedstawiciel tym zrobił 300tys. Olej miał w d… , Rozgrzewanie i normalna jazdę…. To chyba tyczy się tylko starych dobrych jednostek 😀 właściwie wspomniałeś o autach za np 10 tys, to tak. Ale jeżeli chodzi o nowe to… Wielki znak zapytania.

 16. To całe Autotesto to serio jest warte, czy materiał sponsorowany? Czy Autotesto jest w czymś lepsze od konkurencji której jest od groma na rynku? Która z takich firm jest najlepsza?

 17. Ile będzie kosztować wymiana z dobrej jakości olejem w silniku co 5 000 lub 10 000 przejechanych kilometrów po 300 000 kilometrach albo 5 000 przejechanych kilometrów co roku przez 10 lat?
  Ile będzie kosztować konserwacja podwozia co kilka lat przez 10 lat?

 18. Jeśli mówimy o polskiej motoryzacji to Ty Adasiu jesteś ikona tak ikoną polskiej motoryzacji. Krótko na temat i bez wciskania sciemy ze Toyoty są najlepsze.. Nie sprzedaj tanio skóry. Pozdrawiam

 19. Miałem przez 13 lat Passata B5FL 1,9tdi AWX 130KM 2001 rok. Przebieg przy sprzedaży 325000km. Do dzisiaj żałuję… Mogłem nim jeździć jeszcze drugie tyle. A tak kupiłem "nijaką" nową Corolle 1.6 benzyna. Skrzynia biegów to tragedia! Między 4 a 5 biegiem 10km do zmiany. A trójka ciągnie od 30 do 130km/h. Bez sensu! Silnik wkręca się na obroty OK ale chcąc jechać dynamicznie, to z trójki po osiągnięciu 5000-6000obr./min wrzucam od razu bieg numer 6. Więc po co te dwa biegi 4 i 5? Za rok zmienię "to" na coś bardziej sensownego.

 20. Podobnie jak wschód zaszczepił nam komuszą mentalność. Tak samo handlarze wiozący zachodnie auta, zaszczepili ludziom do łbów wiele motoryzacyjnych bzdur. Gdy na przeglądach zaczęto prowadzić rejestrację przebiegów od razu auta z przebiegiem poniżej 200 tysi, nagle sobie znikły. Szkoda, że handlarze (cebulaki) dalej na tym jednak zarabiają, nikt ich nie pociągnął do odpowiedzialności. Nikt też nie walczy z tą patologią gdzie np. jakiś Czereśniak parkuje swoje auta na sprzedaż na parkingach osiedlowych i szrot blokuje ludziom miejsce. Zaraz ktoś zapyta "a z czego ma żyć taki handlarz" – to czym się zajmował zanim zaczął kraść. Bo IMO to są oszuści i złodzieje bo skoro ktoś zakupił trupa i wydał za to pieniądze, no to został oszukany i okradziony.

 21. oczywiscie ze nalezy sie bac duzego przebiegu! I nie m tu znaczenia czy wymieniasz w tym aucie olej co 5000km czy 30000km. Auto po przekroczeniu 200000km staje sie jezdzaca skarbonka. Kazdy jeden producent stosuje tzw. planowane postarzanie produktu. Co to zanczy? A no to ze dana czesc powinna sie zepsuc po danym przebiegu a najlepiej po koncu gwarancji. Kiedys mialem Audi A3 8P 1.6 TDI od nowosci i serwisowalem go do przebiegu 360000km w Audi. Serwisant nie mogl wyjsc z niedowierzania ze ja mam jeszcze oryginalny silnik! Powiedzial ze takie rzeczy sie prawie nie zdarzaja. bo VW planuje silnik na max. 240000km. Obecnie przy eiisji EURO6 jest to juz pewnie 100000km. Pozdrowienia z niemiec.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!