Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Adam znalazł powód bicia w kołach Alfy! #Naprawy_nie_do_Naprawy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Więcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-7,S01E07,235646
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem „Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

39 thoughts on “Adam znalazł powód bicia w kołach Alfy! #Naprawy_nie_do_Naprawy

 1. Zaciski stoją na dębowo. Widać że auto było u jakiś tandetnych wymieniaczy skoro nie potrafili tego zrobić. Bo kto normalny zakłada nowe tarcze i klocki do nie działających zacisków.
  4 piasty na raz do wymiany to kolejny dowód serwisowania… Swoją drogą za tych pseudo wymieniaczy ktoś się powinien wziąć, bo to jest karygodne.
  Też mam 159 i raz byłem u takiego wymieniacza. Trzeba było wymienić chłodnicę klimy. Jako że to aluminium to przewody na wejściu mocno się zapiekły, chłop się nie przejmował i uciął przewody zaraz za chłodnicą. Nowe przewody dostępne tylko w ASO, koszt ok 2500 zł. Myślałem że mu nogi z d*** powyrywam.

 2. Panie Adamie mam pytanie co może wpływać na ściąganie samochodu w prawo ??
  wymienione zostało już wszystko od amortyzatorów po pół osie a samochód dalej ściąga
  samochód sam skręca kierownicą w prawo może Pan ma jakiś pomysł albo ktoś inny ????
  samochód to Peugeot 407

 3. Tarcze wentylowane sa kazde! Z tym ze w reku sa tarcze wentylowane nawiercane, sa jeszcze frezowane, sa jeszcze frezowane i nawiercane. Wiec nazewnictwo Panie🤭

 4. Pozdrawiam tego typa co założył nowe tarcze i klocki na stojące zaciski – jest w piekle specjalne miejsce dla takich. Ale nie wiem jak można było z tym rok jeździć nic dziwnego, że piasty szlak trafił z przegrzania. Ja zwykły laiki wiedziałem w czym jest problem to jakim cudem tylu mechaników nie wiedziało…

 5. Cała diagnoza jest bardzo trafna, jedynie nie pasuje mi tutaj wątek o nawiercaniu. Nawiercenia na tarczy służą do czyszczenia klocka hamulcowego, wentylacja to odstęp w środku tarczy który jest ożebrowany. Nawiercenia w tarczy nie zatkały się od smaru… taka tarcza nadaje się do ostrzejszej jazdy, jeśli jeżdżą w aucie na codzień to zapychają się pyłem który rdzewieje. Stojący zacisk też im nie pomógł zapewne.

 6. 0,04 mm bicia to mieści się w normie z tego co wiem, więc o co chodzi z tymi krzywymi tarczami? Prędzej to krzywe piasty i rdza na niej powodowały to że tłukło kierownicą przy hamowaniu.

 7. to są tarcze nawiercane, druga sprawa, że ja zawsze daję smar miedziany na na piastę pod tarczę, ale jego daje się odrobine, poza tym wszystko musi być wyczyszczone. Podstawowej diagnozie w tym przypadku podlegają też zaciski, czy nie zapieczone są tłoczki. Jeśli tarcze krzywią się non stop, to warto sprawdzić tuleje wahacza-częsta przypadłość BMW serii 3,5,6

 8. jak najbardziej powinno się smarować pomiędzy tarczę a piastę nawet niektóre marki fabrycznie tak smaruje. Ważne tylko jest aby nie przesadzić z ilością tego smaru i równomierne rozprowadzenie aby się w jednym miejscu nie zrobiła tzw poduszka.

 9. Witam,
  Może wy poradzicie, trzeci komplet tarcz i klocków w Mazda 6 wszyscy mechanicy i serwis nie mogą znaleść przyczyny. Piasty sprawdzone koła tez. Może jest jakiś mechanik który da sobie radę z tematem jak Klimek z programu wymienić wszystko tylko czy przyniesie rezultat.

 10. Pieprzenie o nie smarowaniu pias bo bedzie tarcza biła. Od lat smaruje i nie mam zadnych problemów. Problem maja Ci ktorzy nie smaruja i tak wlasnie pisata wyglada. Puchnie pod spodem i tarcze biją. A druga sprawa niech ten kto twierdzi ze sie nie smaruje posklada wszystko a po roku czy dwoch gdzie malo sie jezdzi i tarcze z klockami beda w swietnym stanie, wymieni lozysko. Zobaczymy czy ta nie posmarowana tarcze tak fajnie sobie sciagnie. A wtedy na pewno piasty,lozysko,tarcze od bicia mlotkiem do wymiany.

 11. Przed każdą wymianą tarcz, dosłownie każdą, trzeba dobrze wyczyścić jarzmo, wyciągnąć max tłoka hamulcowego i oczyścić osłonę przeciw pyłową, rozruszać tłoka odkręcając odpowietrznik i dopiero wciskając tłoczka.
  Przed montażem tarczy dobrze jest oczyścić na 0 piastę, nowa tarcze odtluscic, złożyć wszystko na sucha piastę bez żadnych smarow, bo one przeszkadzają, klocki sprawdzić jak pracują w jarzmie i ewentualnie na styk klocka z jarzmem dać trochę smaru, tyle co nic.
  Na koniec wymienić płyn hamulcowy na nowy.
  Przez pierwsze 10 hamowań ułożyć klocku i przez 100km spokojnie hamować.

  Jak się zakłada na brud to potem oto efekty.
  1x w roku polecam czyścić układ hamulcowy.

 12. Tarcze nie koniecznie są od 3.2 w poliftowych 159 we wszystkich były hamulce brembo 4-tloczkowe małe 305mm lub duże 330mm i nie ważne czy to było 1.8 czy 3.2 w poliftach ZAWSZE były zaciski brembo

 13. Ile razy przerabiałem takie gówniane naprawy. Co najmniej 3 w 2 autach. Do mechanika zgłaszam:"grzeje się tarcza", "trzyma zacisk" zostawiam auto odbieram pytają co się stało? "Przeczyściłem zacisk i prowadnice i jest ok" i co i jajco…
  Sam rozebrałem, wyczyściłem wymieniłem gumki i dopiero zaczęło działać.

  Raz na 10 lat trzeba zrobić regenerację zacisków i mieć z głowy. Niech chcesz sam? Wyślij do firm które to zrobią z dnia na dzień. Ja od razu wymieniam również tłoczek bo za 20zł – 30zł nie warto sobie robić wyrzutów sumienia jak za kilka lat coś źle doczyszczone skoroduje znów będzie trzeba się do tego dobierać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!