Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

BUDOWA I DIAGNOSTYKA UKŁADU CHŁODZENIA W TWOIM SAMOCHODZIE, POSTAWY, TYPOWE USTERKI.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Siemanko
Dzisiaj krótki filmik na temat podstaw funkcjonowania samochodowych układów chłodzenia.
Jeśli macie jakieś pytania, chcecie rozwinąć temat, to zapraszam do komentowania.
Pozdro!

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local…

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#Silnik #Mechanika #motoryzacja

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

25 thoughts on “BUDOWA I DIAGNOSTYKA UKŁADU CHŁODZENIA W TWOIM SAMOCHODZIE, POSTAWY, TYPOWE USTERKI.

 1. …podobał, nie zapomniałeś o niczym… a co miał oznaczać ten uśmieszek w okolicy nieszczelności nagrzewnicy w 940… w V70 też był ten problem, załatwia to wymiana 2 O-ringów i 2 spinek… Nooo… Od Volvo to się proszę odpierdolić Panie P-sorze… Chyba, że "Konieczny Chcepan" być na sorze…?!
  P.S.
  Wykład zajebisty…. Apropos, może elitarne technikum samochodowe… Jak tak, to pamiętaj, że to mój pomysł…!!!….:)))
  …tylko jeszcze nie wiem, czy chciałbym w nim uczyć, czy uczyć się…:))) Się zobaczy…

 2. Mam A3 8L 1.6 B+G. Mechanik zrobił mi test na UPG, powiedział że do roboty jest UPG i koszt do 5000zł. Jednak wiedząc, że żadnych objawów typowych dla UPG nie mam, postanowiłem zbadać temat dogłębnie samemu. Objawy były takie, że miałem masełko pod korkiem oleju ale ono pojawiało się głównie zimą. Ale wiedziałem, że jeżdżę krótkie trasy więc się tym nie przejąłem. Do tego drugi objaw latająca wskazówka temperatury. Na postoju osiągała temperaturę 110 stopni, a po ruszeniu po 2-3 sekundach potrafiła wrócić na 90. Wcześniej wymieniłem czujnik G62/G2 (BFQ), po tym zacząłem czytać fora, i przeczytałem że te czujniki są wadliwe i najlepiej wymienić na rekomendowany. Tak też zrobiłem. Od tego momentu temperatura po nagrzaniu stoi na 90 stopni. Dodatkowo w tych modelach problemem są chłodniczki oleju, które potrafią puszczać olej i uszczelnienie nic nie daje. Najlepiej wtedy wymienić chłodniczkę na nową, gdyż stara zdeformowała się od zmian temperatury.

  Jakbym sam nie zbadał tego tematu mógłbym wydać 5000 zł bezsensownie. Po diagnozie UPG przejechałem ponad 20 000km. I myślę, że ten silnik jeszcze trochę pojeździ.

 3. Witam czy można się z panem jakoś skontaktować priv bo mam właśnie problem z wysoką temperaturą w swoim samochodzie Opla Astre f byłem u paru mechaników i nikt nie może zdiagnozować tego problemu

 4. Świetny materiał. Taką pompę wody z plastikowym wirnikiem, który się rozlecial miałem w starej C klasie. Jak kupiłem nową pompę w zamienniku, wirnik już był metalowy.

 5. Szczegółowo, oczywiście jak na każdym temacie nie da się wszystkiego powiedzieć z braku czasu bo można dniami gadać o każdym układzie i jego bolączkach.

 6. Chris, no to zagadka której nie rozwiązałem aż do sprzedaży auta wiele lat temu. Pacjent: Audi 80 B3 1,6TD. Problem: przy temperaturach poniżej zera i tylko wtedy przekraczając prędkość 120km/h (i tylko wtedy) gotował się płyn. Jak było tylko chociaż stopień na plus nic się nie działo. Lato i upały, można było go cisnąć do bólu i nic się nie działo. Było po niżej zera i od razu problem. Jak się przesadziło za bardzo powyżej 120km/h to wywalił płyn, jak tylko minimalnie i zaraz się odpuściło to na chwilę się zapowietrzył (zimne powietrze z nawiewu) ale po chwili mu przechodziło. Robiłem już wszystko, chłodnica, termostatów chyba z 10. Pomagała jedynie jazda bez termostatu ale wtedy w zimę dochodził tylko do 50-60 stopni więc żaden ubaw. Do dzisiaj mnie nurtuje co było przyczyną.

 7. 24:40 min lata temu mój ,,cudowny,, mechanik zrobił mi remont silnika w E34 2,0 vanos bo się auto gotowało,odebrałem zapłaciłem i znowu to samo, zasugerowałem że to pompa wody bo ma plastikowy wirnik, w koncu ją wymienil i wszystko grało, taki był pewien wywalonej uszczelki pod glowicą przez gaz ze nie brał pod uwagę nic innego

 8. Świetnie fajny odcinek czy ktoś wie gdzie jak podłączyć wentylatory chłodnicy w audi A6 C4 bo mam takie auto po wypadku niby zlepione do kupy nie mam dwa kable czerwone z oczkami od wentylatorów i nie mam pojęcia gdzie one były podłączone pomocy

 9. Wiecie napisze jaki ja miałem przypadek z płynem chłodzącym. Niektóre auta mają tak wrażliwe elementy układu chłodzenia jak np aluminiowa pompa wody, że płyn niebieski z biedronki zeżre te pompę. Akurat miałem taki przypadek w ciężarówce, gdzie płyn musi być tylko i wyłącznie Total czerwony, bardzo drogi. Pompa od środka po tanim płynie była dosłownie ześrutowana, jakby ja ktoś młotkiem pobił. Nie do wiary sytuacja.

 10. A niech mi ktoś wytłumaczy, na jakiej zasadzie działa zasysanie płynu ze zbiorniczka wyrównawczego w Toyota RAV4, 2000rok, benzyna 2,0. Bo po troszku przybywa płynu w zbiorniku, a nie wiem jak on ma wracać z powrotem. A może trzeba pompką wyciągnąć, i zalać z powrotem🤔??

 11. Witam, spoko wykład o układach chłodzenia, pozwolę sobie dodać jeszcze jeden przypadek😉 Auto z LPG wywalało płyn korkiem, test UPG w normie, wszystkie inne elementy wykluczone w normie,więc mechanior profilaktycznie wyrwał głowicę. Auto dostałem do zdiagnozowania już po tej profilaktycznej wymianie UPG bo po wymianie oczywiście nic się nie zmieniło. Winny był parownik od gazu który jak się nagrzał przepuszczał LPG do układu chłodzenia. Taka ciekawostka.
  Pozdrawiam😉

 12. Pan profesor nie wie czasem czy w renault Megane 1, 1,4 16v jest zawór odpowietrzania przy wymianie płynu chłodzącego? Bo chcę płyn wymienić i nie wiem czy się nie zapowietrzy 🤔 kiedyś w corsie albo Lanosie nie włączałem ciepłego powietrza jak to niby trzeba zrobić żeby stary płyn wypłynął z nagrzewnicy i cudem nie zapowietrzyło się 😅 wtedy nie wiedziałem że tak trzeba bo nie miałem jeszcze internetu i człowiek robił na chłopski rozum. Dobrze by było żeby profesor zrobił taki film bo nie wiem czy nagrał o wymianie płynu chłodzącego w aucie ,, z odpowietrznikami i bez ,,

 13. Cześć, mam problem z układem chłodzenia w mojej Mazdzie 323f BA, mianowicie pomimo ustawienia temperatury na maxa w środku dmucha tylko zimnym powietrzem. Wskazówka od temperatury rośnie do czerwonego pola a chłodnica jest zimna. Obstawiam usterkę pompy wody, ale może ktoś miał podobny problem i coś mi podpowie zanim zaczne grzebać 😀

 14. Panie profesorze ! 😀 Czy sadza w zbiorniku wyrównawczym i trochę oleju(jak zamocze palec to cos tam widać czarnego na palcu zmieszanego z płynem) jest możliwa przez zawór egr? Mam silnik z14xep i tu nie ma chłodnicy oleju ani chłodnicy egr ale płyn przecież przez sam egr przechodzi. Mechanik z automatu wyjechał z UPG i w sumie nie mam zaufanego ,,pasjonata" który by sie przyłozył do tego sprawdzenia, więc narazie sprawdzam teorie sam. Nie mam żadnych innych objawów oprócz tego oleju/sadzy w zbiorniku i troche płynu chłodniczego chyba uciekło. Test spalin(ten tani) wyszedł negatywnie, auto nie kopci, nagrzewa sie normalnie, temperature trzyma poprawną, ciepłe powietrze w nawiewach jest, no generalnie tylko ten syf w zbiorniku.

 15. Chris, z uwagi na fakt że jesteś bardzo doświadczonym mechaniorem i być może nie odpiszesz mi na ten komentarz, rozumiem Cię, lecz chciałbym się dowiedzieć jakie Ty masz zdanie na taki temat: zdarzył mi się dzisiaj taki problem ze podczas ruszania ze swiatel ,wrzucam 1,2,3 i rozpędzam na trójce auto, a tu mi pękł przewód ukladu chlodzenia plastikowy we fordzie focusie benzyna 1.8 zetec. Termostat dziala trzyma temp i nie przegrzewa sie silnik jest ok i na wskaźniku na zegarach. Płynu w zbiorniku nigdy mi nie ubywało poziom zawsze ok. Co mogło być przyczyną pęknięcia plastikowego przewodu i co wywołało takie ciśnienie w układzie że rozerwało ten przewód po długości? Zastanawiałem się nad korkiem zbiorniczka wyrównawczego lub zapchana chłodnica bo jesli była by uszczelka pod głowica to wywalało by plyn zbiorniczkiem ,a nie wywala. Dodam że z 6 mies temu wymieniałem pompę na nową firmy- INA ;dobry producent wymieniłem ją profilaktycznie, nie dlatego że poprzednia coś nawalała. Więc pompa raczej nie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!