Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

CAŁA PRAWDA O PRACY KIEROWCY CIĘŻARÓWKI – ILE ZARABIA i CZY WARTO NIM ZOSTAĆ?!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Kierowca samochodu ciężarowego to zawód, który jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych na rynku pracy według portalu OLX Praca. Skąd takie zainteresowanie właśnie tą profesją? Dzisiaj zapytam o to Polaków jak i Konrada, który zgodził się pokazać nam swoją maszynę.

Jak się śpi w samochodzie? Czy odżywianie to duży kłopot?
Ile zarabia się na miesiąc i czy to prawda, że prawie 10 tys. złotych?

Dzisiaj wszystko sprawdzimy i dodatkowo przejedziemy się, aby sprawdzić jak się tym podróżuje.

LINK do OLX Praca, gdzie znajdziesz ogłoszenia o pracę: https://www.olx.pl/praca/

Subskrybuj – http://bit.ly/2hkZUDu – by nie przegapić żadnej produkcji!
Facebook – http://bit.ly/2gKpdOo – co nowego u nas? Pierwsze info!
Instagram – http://bit.ly/2lqDK2l – najpiękniejsze foty tylko tutaj!

Miniaturę wykonał zespół – LPC Team

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

27 thoughts on “CAŁA PRAWDA O PRACY KIEROWCY CIĘŻARÓWKI – ILE ZARABIA i CZY WARTO NIM ZOSTAĆ?!

 1. Po kilku latach zrezygnowałem z tego zawodu, czasem mnie jeszcze ciągnie w trasę… ogólnie to nie za takie pieniądze, zależy od systemu pracy ale człowiek ma za mało prywatnego życia. Dzieci dorastają szkoda żeby nie być przy tym, szkoda zdrowia bo stresujący siedzący tryb pracy po którym nie odpoczniesz jak w domu nie pozostaje obojętny wobec człowieka. Nawet jeśli kochasz ten zawód to łatwa miłość to nie będzie.

 2. Kto chce widzieć… Niech zrobi uprawnienia i pojeździ tak ze 3 lata…. I juz bedzie wiedzial co i jak.. a takie pogadanki to co kierowca to co innego powie bo każdy ma praktycznie inna specyfika pracy na ciężarówce i każdy kierowca ma inny charakter wiec inaczej podchodzi do swojej pracy…. Tak wiec… Spróbujcie… A później sobie sami odpowiedzcie

 3. Zarobki
  Zmiana dzienna czyli gruszki do betonu, wywrotki 20-25zł netto godzin raczej masa, nie 168h tylko 200 minimum a zazwyczaj około ~220. Ewentualnie jakaś kurierka, dystrybucja (dalej piszę o zmianie dziennej 4000-5500 jako stała pensja
  Zmiana nocna np dystrybucja po dyskontach 7000-7500zł pensji stałej załadunki około 20 i koniec jak skończysz.
  Ruch Krajowy tygodniowy 5000-6500zł stałej pensji
  Ruch międzynarodowy 7000-9000zł
  Ruch krajowy ale np niemiecki czyli umowa z niemcem i jazda z kontenerami wtedy wychodzi ~100-115 euro dziennie (dojazdy do pracy firmowym autem, tam jazda np 2 tygodnie i powrót)

  Co to łatwości jazdy to bez kitu małpa nawet tym pojedzie, najtrudniejsza jest znajomość przepisów i potencjalnych kar za to, bardzo ciężkie w momencie kiedy jeździ się w ruchu międzynardowym. No i skręt w prawo na skrzyżowaniu gdy piesi równocześnie też mają zielone światło. Jest to w zasadzie loteria, trafisz na idiotę bez instynktu ochrony swojego życia czy nie.

 4. 7 lat doświadczenia,no to już weteran,ja mam troszeczkę więcej,zaczynałem na starze 28,i w tedy to była dobra robota,teraz to jest wyścig szczurów i walka o przeżycie. Obecnie chyba jeden z najgorszych zawodów,tyranie,gonitwa i zero szacunku z każdej możliwej strony.Pozdrawiam.

 5. Dłuższą chwilę szukałem pracy jako kierowca i zauważyłem pewną zależność , jeśli ktoś robi taki materiał to się kierowcy burzą "Gdzie takie zarobki", "To kłamstwo", "Nikt tyle nie zarabia", a na forach czy Facebooku sami bogacze, oni niżej niż 500 czy 600 za dzień nie ruszają, za 10tys to UA nie jeżdżą MASAKRA.

 6. Również jeździłem jako kierowca C+E . Jest jeden podstawowy minus tej pracy. Bardzo ale to Bardzo rzadko dostaje sie umowę powyżej minimalnej pensji więc emerytura z tego marna, oczywiscie reszta pod stołem. Co do pensji hmm na Polsce max 6 tysięcy od poniedziałku do piątku w kabinie. Przeliczając to na godziny szału nie ma. Najczęściej pracuje 3 dni po 15 godzin dziennie, a jak uda sie na zaladunku- rozładunku zrobić trzy godzinki pauzy to robimy 4 pauzę która trwa 9 godzin. Wieczna gonitwa i wiecznie pretensje że nie dojedzie sie na czas, ale niestety spedycja nie patrzy na to że są korki , są wypadki , to nie ważne. Jest jeszcze coś wspaniałego w tym zawodzie , że wiecznie szukasz prysznica albo toalety , jak są na załadunku czy też rozładunku to ok . Ale też trzeba pamiętać że czas goni wiec nie zawsze jest to osiągalne. Sa również firmy zwane przez kierowców dziad transy gdzie razem z umową w pakiecie dostaniemy drugą karte kierowcy i magnes😆 Tak tylko wspominam o rzeczach których w filmiku nie bylo 😉 więc może dlatego tylu kierowców brakuje✌️. Szerokości panie i panowie, tyle powrotów ile wyjazdów ✌️

 7. Na początku mówi, że jeździ dla pasji a potem kierowców którzy pracują 4/2 nazywa wariatami. Nie mam nic do tego kierwocy ale nigdy nie nazwał bym wariatem tego który lubi to co robi. Szerokości.

 8. Gościu się uwalił na wyrko w kabinie i twierdzi, że "w porzo" ten zawód… 🤦‍♂ Co za profesjonalny przegląd zawodu kierowcy zawodowego. I do tego typo, który twierdzi, że nawet małpa ogarnie. To naucz małpę cofać pod rampę mądralo. Nie wspominając w jakim świetle to stawia samego bohatera odcinka 🙈 Nic kompletnie nie wynika z tego odcinka w kontekście omawianego zawodu. NIC…

 9. Zapraszam za kierownice praca po 15h
  W ciągu roku wyjdzie z godzin 3 etaty miesięcznie czyli około 2,5 roku przepracowane w roku.
  Spanie byke gdzie
  Brak toalet
  Brak parkingow
  Nie zawsze można się wykąpać
  Ciągły stres i nerwy.
  Użeranie się o wypłatę to norma w wielkości firm.
  Tyle warte jest na chwilę obecną te 8 tyś.

 10. Szczerze? Wiem że to nie realne ale gdybyś 1 dzień pojeździł z kimś ale pojeździł a nie posiedział w kabinie. To byś zobaczył co to jazda. Najlepiej u dziada na magnesie. Bo to jest właśnie piękne w tej pracy 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!