Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Chińskie radio z Androidem – czego spodziewać się po takim sprzęcie?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Chcieliście kupić radio z nawigacją do starszego samochodu? Na pewno natknęliście się na oferty z chińskich serwisów, gdzie można zakupić dedykowane konkretnym modelom radio z Androidem na pokładzie. Dziś przyjrzymy się bliżej takiego urządzeniu i omówimy jego wady i zalety.

Prezentowany egzemplarz: https://bityl.co/4rw9

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

36 thoughts on “Chińskie radio z Androidem – czego spodziewać się po takim sprzęcie?

 1. Posiadam hondę civic IX,jak na pokazanej prezentacji i taka sama wersja radia,kupiłem w polskim sklepie
  mam problem z sterowaniem przyciskami na kierownicy tj.radiem i telefonu,
  Hondę kupiłem z salonu z zamontowaną nawigacją i jedna kostka nie pasuje do podłączenia sterowania,
  czy ktoś może miał taki przypadek lub może mi pomóc w uruchomieniu tego sterowania,

 2. Witam zakupiłem takie radio ponad 1,5 roku temu, ale z polskiego magazynu dostawa 2 dni i 5 godz. mistrzostwo. Można w takim radiu pobawić się kodami, wklepywać czterocyfrowe kody zazwyczaj te same cyfry, u mnie poza kodem z instrukcji który wpuszcza do logo mam dwa które odkryłem 8888 i 3333 jest tam trochę ustawień oj jest
  Pozdrawiam

 3. Radioodtwarzacz akcesoryjny Projack Q3196 do mondeo mk4. Nie dzialaja aplikacje typu hbo go, netfilx, play now. Czy da rade to naprawic system android 9.1. Jestem zawiedziony bo w sumie po to go kupowalem. Jakas pomoc?

 4. Nie rozumiem dlaczego autor przystal na realizacje transakcji gdy okazalo sie, ze urzadzenie ma 2GB ramu zamiast 4gb. To jest dosc powazna roznica i swiadczy tylko o zlych zamiarach sprzedawcy. Pozniej to prymitywne tlumaczenie w czacie… brak slow. Kompromis za prezent w postaci kamerki cofania swiadcza o tym, ze kupujacy nie do konca rozumie jaki wplyw na funkcjonalnosc ma ilosc pamieci ram. Moze wspomina o tym w filmie, ale zdajac sobie z tego sprawe wczesniej, czy przystalby na takie warunki sprzedazy? Nie mam zamiaru obrazac autora filmu, ale z punktu widzenia chinczyka, to znalazl on frajera. Moze autor powinien sie zastanowic czy w ogole powinien dzielic sie szczegolami tej transakcji, gdyz moze ona podwazac poziom wiedzy technicznej bohatera, ktorego opinia nie do konca moze byc zgodna z realiami. Wedlug mnie, ten material to wtopa, ale naleza sie brawa za same checi.

 5. Witam, jestem posiadaczem takiej stacji w Mazda 6 i jestem naprawde bardzo zadowolony tylko po wymianie głośników ma nowe mocniejsze nie mam pojęcia czemu samo radio jest głośniejsze a gdy puszczam z youtuba to jest o połowe ciszej a cieżko mi było to wcześniej stwierdzić ponieważ stare głośniki fabryczne Bose już miały uszkodzone membrany i pierdziały. Czy polecacie jakieś forum bądź strone gdzie pomagają rozwiązać tego typu problemy. Tak to radiojest naprawde ładne, estetyce i działa bez zarzutu i bez wies2ania u mnie 4gRAM i 64 gb wbudowanej. Polecam taka stacje bo auto dzięki niej dostało drugie życie.

 6. Na dzień dzisiejszy jak dobrze trafisz masz radio o specyfikacji Qled 1280×720, 8GB DDR4 RAM, 128GB ROM plus DSP za 220€ na Ali. Śmiga jak rakieta i o niebo poprawia dzwięk w aucie poprzez DSP.

 7. No ja mam takie z ali – ekran cały dotykowy ( używałem parę m-cy ) a teraz leży rok w szafie – działało do czasu aż chciałem wyłączyć logo samochodu w ustawieniach ( bo była taka możliwość ) i coś ustawiłem nie tak przez pomyłkę dałem jakiś folder. i od tego czasu radio po uruchomieniu ciągle się restartuje i tak w kółko .restart manualny nie pomaga .wymiana kostki z tyłu ( czarna ) też nie pomaga. Nie ma żadnej instrukcji co robić w takim przypadku ( jakiś reset całkowity, albo jak dać do ustawień fabrycznych). Także nie polecam . A może ktoś wie jak taką stację multimedialną zrestartować -jakaś kombinacja przycisków czy co.

 8. Kupiłem taka stację multimedialną i prawie wszystko jest ok. Radio nie widzi karty SIM. W ustawieniach jest sim 1 i sim2 ale sim1 jest podświetlona bez względu na to czy włożę kartę sim do zewnętrznego slotu czy też nie. SIM2 jest ciemne cały czas. Czy ktoś przez to przebrnął?

 9. Trzeba szukać sprzętu z dobrymi parametrami, chińczyki czasem mówią ile to tam ramu czy rdzeni nie ma a sprzęt tak naprawdę ma podzespoły z mocą 15 letniego smartphona. Kupiłem z niby 4GB ramu i 8 rdzeniowym prockiem 2.0GHz (nie pamiętam modelu), czy tyle ma faktycznie? Nie wiem. Ale nawigacja chodzi bez najmniejszego zacięcia z odpalonymi apkami w tle.

  Co do marży to nie do końca jest to dużo. Ja kupowałem od dostawcy u nas za taniej niż na są aliexpress.

 10. Chciałby przestrzec przed zakupem produktów firmy Teyes, głownie ze względu na kosmiczne problemy jakie pojawią się w przypadku awarii sprzętu. Tak naprawdę, to nie macie gwarancji na zakupiony sprzęt oraz żadnych możliwości, aby zmusić Chińczyka z Teyes do rozmowy i załatwienia sprawy.
  Na początku tego roku poprzez Aliexpress kupiłem ładne Teyes CC3. Niestety urządzenie zepsuło się po krótkim czasie eksploatacji. Poprzez WApp dotarłem do chińskich inżynierów z firmy Teyes, którzy po kilku próbach naprawy na odległość, doradzili mi aby wysłać urządzenia do Chin, do Shenzhen. Pod koniec marca 2022 wysłałem radio, po czym, po upływie 5 miesięcy przesyłka wróciła do mnie, bo adresat jej po prostu nie odebrał. Oczywiście koszty przesyłki w obie strony zapłaciłem ze swojej kieszeni.
  Od ponad miesiąca koresponduję z kolejnym inżynierem z tej firmy w sprawie wymiany radia na nowe w ramach gwarancji. Niestety jego podejście do problemu jest naprawdę bardzo dziwne, zadaje bezsensowne pytania lub milczy tygodniami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!