Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Co warto mieć w samochodzie? – Ania i Marek Jadą

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Dziś opowiadamy o tym, co warto mieć w samochodzie. Zapraszamy!

Materiał powstał we współpracy z dystrybutorem boosterów NOCO. Czyli reklama.

Podoba się? Zasubskrybuj nasz kanał tutaj: http://bit.ly/DajNamSuba

Nowe odcinki w poniedziałki i czwartki – albo częściej. Obserwuj nas, żeby nic Cię nie ominęło!

Znajdź nas:
➡ na Instagramie – razem: https://www.instagram.com/aniaimarekjada/
➡ Instagram Ani: https://www.instagram.com/amgidynska/
➡ Instagram Marka: https://www.instagram.com/marek_drives/
➡ grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/2023421931102633

Linki do tego, co pokazujemy:

Booster NOCO GBX45: https://allegro.pl/oferta/noco-gbx45-litowy-jump-starter-booster-1250a-12270020559
Kostka zasilająca: https://amzn.to/3UYJtw1
Plecak Samsonite: bit.ly/3gb8cOY
Najlepszy kabel uniwersalny: https://www.mukama.com/en/nomad-universal-cable-usb-c
Peleryna przeciwdeszczowa: https://amzn.to/3EfyAPK
Koce termiczne: https://amzn.to/3ECytiw
Kamizelki odblaskowe: https://amzn.to/3TGDmve
Oświetlenie ostrzegawcze: https://amzn.to/3UJZkyY
Rozkładana lampa: https://amzn.to/3AiAIVT
Latarka: https://amzn.to/3OcvIHT
Latarka – czołówka: https://amzn.to/3TB9Eb3
Zapasowe baterie: https://amzn.to/3Vi5Soz
Multitool: https://amzn.to/3hBmbho
Rękawice ochronne: https://amzn.to/3hBmbho
Chusteczki nawilżane: https://allegro.pl/oferta/chusteczki-dettol-nawilzane-antybakteryjne-12-szt-12863934244
WD-40: https://amzn.to/3EdIjWK
Taśma klejąca: https://amzn.to/3EcwU9V
Poduszka pod kolana: https://amzn.to/3twGBuM
Przetwornica: bit.ly/3XjhRnF
Przecinak do pasów / młotek do szyb: https://amzn.to/3GoPZbs
Dobre batoniki BEZ czekolady: https://sklep.kubara.pl/mini-batoniki-malina
Dobre batoniki z czekoladą: https://sklep.kubara.pl/baton-orzechowy-czekolada

#amj #aniaimarekjada #samochodoweEDC

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

44 thoughts on “Co warto mieć w samochodzie? – Ania i Marek Jadą

 1. Ostatnio robiłem większe porządki przed sprzedażą auta i znalazłem (a raczej wyjąłem bo większości byłem świadomy, że mam):
  – butelkę z wodą do umycia rąk, mydełko w płynie ładnie pachnące, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, mały ręcznik, dmuchana podpórką pod głowę, dwa parasole normalnych rozmiarów,
  – komplet kluczy nasadowych, parę żarówek i komplet bezpieczników, rolkę taśmy srebrnej (z markety, a nie żadną firmową), dwie latarki (nawet działały), kilka gumek takich z haczykami na końcu, parę rękawiczek warsztatowych jakby trzeba byłoby coś robić przy kole, linkę plecionkę – kilka metrów, małą saperkę składaną, małą piłkę do metalu, drewna i plastiku (w komplecie),
  – kamizelki odblaskowe, scyzoryki szt. 2, kable usb szt. 2, przejściówkę zapalniczka-usb, uchwyt na telefon,
  – kartonik mobi parking, wilgotne ściereczki do kurzu (wyschły),
  – woreczek muszelek z Morza Śródziemnego, woreczek kamyków z tamtejszych plaż,
  – zestaw naprawczy do kół (okazało się, że dawno przedatowany – w ASO nawet nikt się o tym nie zająknął), pompkę elektryczną (zostawiłem sobie, jest świetna do rowerów bo mam w nich wentyle motocyklowe), kable rozruchowe, linkę holowniczą (elastyczna, ponoć nic nie warta taka),
  – no i jeszcze kosz plastikowy składany, ale nie taki z hipermarketu ogólnospożywczego czy jak tam zwał, o konsystencji tektury, tylko porządniejszy z budowlanego. Niestety już tak porządnych jak dawała Ikea jak otwierali pierwszy market już nikt nie robi. Jak trzeba to dokładam drugi i nie ma nic lepszego na każde zakupy, żadne haczyki im nie dorównają.
  Nie mam poncza – się zaopatrzę, koc termiczny jeździe w apteczce. Czy tym NOCO można uruchomić rozładowanego elektryka i dojechać do najbliższego kabla?

 2. Wszystko, co mówicie oraz trzy flaszki (mój program C2H5OH+, taki np. mandat- 😊), ale są i inne okoliczności przyrody, lub jak powiedziała Ania WóDe 40. I trzy parasole. I pełno audiobooków.

 3. – koc piknikowy – przydaje się na wypady w dzicz, ale też żeby owinąć jakieś ostre i twarde przedmioty, żeby jakoś nie zrobiły miazgi w bagażniku.
  – multitool, latarka, chusteczki (suche i mokre), ręcznik papierowy, kamizelki odblaskowe – to wszystko w kabinie
  – plastry – w kabinie
  – a w bagażniku zawsze wożę bańkę płynu do spryskiwaczy, jak się zużyje uzupełniam przy najbliższej okazji.
  – łańcuchy śniegowe – raz uratowały mnie późną wiosną (maj), kiedy nagle w górach spadł śnieg, a ja na letnich oponkach…

  Ale parę rzeczy z Waszego filmiku dołożę 🙂

 4. Swego czasu jezdziłem BMW. I akurat wtedy też często jezdziłem nocą. Noc + BMW (nie zadne czarne i duże, pistaziengruen i compact, seryjny) = kontrole policji srednio 2 razy w tygodniu. Wracam ci ja z pracy godzina 2:30, wjeżdżam już na swoją ulice prawie i z naprzeciwka droge zajezdza mi Kia Picanto ( xD ) i błyska mi niebieskimi światłami. Kryminalni. No oeesu, znowu, serio? No ale dobra, chcą niech sobie kontrolują, podchodzi policjant, prosi o dokumenty, świeci latarką po wnętrzu – czysto bo sprzątałem kilka dni wcześniej takze obciachu nie ma.
  Pyta: gdzie pan jedzie, alkohol pan spożywał jakiś?
  – A skąd, ja nie pije. Do domu jade, tam za rogiem, z pracy wracam.
  Na co odburknął : tsa, ja też. No i sie zastanawiam czy on też, że nie pije czy też, że do domu wraca? Nie wiem, nie ważne.
  Myśle sobie, jakiś poważny taki. Pewnie sie czepiał bedzie. Tylko czego jak tu wszystko legit.
  No i pada drugie pytanie: co pan przewozi w bagażniku? Na co ja podpuszczony wewnętrznym kawalarzem odparłem: krokodyla!
  Spojrzał na mnie znad dokumentów które skrupulatnie sprawdzał i mówi z dezaprobatą: pan otworzy bagażnik. Otwieram więc i pokazuje ręką.
  I rzeczywiście, w bagażniku był wielki, pluszowy krokodyl w kubraczku z napisem "wszystkiego najlepszego" a w paszczy trzymał drugiego małego krokodylka. Pan policjant lekko śmiechnął, opuscił latarkę i mówi do swojego partnera: nie uwierzysz co pan tu przewozi, krokodyla. Ja takie what the fuck, co on kombinuje. Drugi policjant idzie poważnie zaciekawiony sprawdzić, mysli ze pewnie trafili jakiegoś dilera egzotycznych zwierząt. Patrzy, no krokodyl, ale pluszowy. Pan policjant numer jeden śmiechnął teraz już śmielej, ze wkręcił kolege, kolega skonfundowany acz rozbawiony, ja w środku umieram ze śmiechu no ale przecież nie bede sie ofen śmiał bo jednak nie wypada przeginać xD
  Pan policjant oddał mi kwity, rzucił dobranoc, wsiedli w kijanke ja w beemke i rozjechaliśmy się każde w swoją stronę.
  Kilka tygodni później, mój znajomy który też jest policjantem, opowiada mi, że koledzy na komendzie opowiadali ze zatrzymali do kontroli gościa z krokodylem w bagażniku… No shit sherlock. xD
  Także z doświadczenia wiem, że jeśli się jezdzi beemką warto wozić krokodyla w bagażniku.

 5. Linka holowniczą, kable rozruchowe, z woda jest ten problem, ze jak się parkuje zima pod chmurką to ma się lody a nie wodę. I zawijanie w folie termiczna chyba nie pomoże 😉

 6. Polecam wydrukować ze strony ubezpieczyciela np PZU wspólne oświadczenie o kolizji (pojazd A, pojazd B, numery polisy itd) po prostu żeby o niczym nie zapomnieć w tak stresującej sytuacji😊

 7. Kable do odpalania, saperka, mała skrzynka z narzędziami. Wiem że w nowszysch autach za wiele się samemu nie zrobi ale kiedyś pomógł mi kawałek przewodu gdy zepsuła się wkładka stacyjki i rozrusznik nie dostawał prądu.

 8. Karta survivalowa. Mała, tania. Jest nóż, często jakaś piła z ząbkami i otwieracz 🙂
  Latarka – ręczna z dołączoną do zestawu opaską na głowę, takie 2 w 1.
  I obowiązkowa jakaś szmata / ręcznik w bagażniku.

 9. Ja mam uwagę do kocy termicznych. Sądzę, że w fatalnych warunkach pogodowych znacznie lepiej sprawdzi się ponczo termiczne. Lepiej, aby nasze ręce były zajęte jak najszybszym rozwiązaniem sytuacji kryzysowej niż trzymaniem koca termicznego i walką z wiatrem, który będzie próbował nam ten koc zabrać.

 10. Ciekaw zestaw, o paru rzeczach sam bym nie pomyślał. Jednak zabrakło mi tu paru drobiazgów typowo zimowych jak skrobaczka do szyb, zmiotka do śniegu i płyn odmrażający do psikania do zamków, reflektorów i szyb. Na lato natomiast płyn do psikania do zmywania rozgniecionych owadów z karoserii, reflektorów i szyby czołowej. Oczywiście do tego zapas ściereczek.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!