Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Czy to było oszustwo ze strony klienta ? A może to nieporozumienie lub moja wina? Jak było naprawdę?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

31 thoughts on “Czy to było oszustwo ze strony klienta ? A może to nieporozumienie lub moja wina? Jak było naprawdę?

  1. Też prowadzę firmę, co prawda kompletnie inna branża, ale akcje tego typu się zdarzają i co najważniejsze, podobnych miałem już kilka i zawsze ale to zawsze były to całkowite przypadki, przypadki w sensie brak komunikacji między osobami decyzyjnymi itp, zwłaszcza jak wszystko organizowane nie na miejscu tylko na telefonach między osobami oddzielonymi kilkuset kilometrami. Rozumiem złość i emocje, ale też uważam tutaj, że ostatecznie rozwiązałeś to na swoją niekorzyść.

  2. Wiesz co, nie rozumiem tu czegoś 🤔 wezwali do autobusu, który był zepsuty dwa serwisy mobilne ok ! ale jaki w tym dramat kto naprawi autobus, skoro wszystkim chcą zapłacić aby tylko autobus mógł dalej jechać, przewoźnik czasami ma nóż na gardle i wezwałby całe zastępy aby tylko ruszyć Nie rozsądzam czyja wina bo nie o to tu chodzi. Pekiel by się zgadzał gdybyś się nie uniósł i nie wqrwił. A całej naprawy i tak dokonałbyś TY Misiek wrzuć na luz, a jak się zagotujesz to powiedz że przyjdziesz za 10 min spokojny jak😇

  3. Kolego troszke naogladalem sie twoich filmikow ale po tym stracilem szacunek do ciebie i twojej firmy.Uslugi ktore swiadczysz polegaja na pomocy w naglych wypadkach.Moge zrozumiec ze masz takie prawo ze albo bierzesz zlecenie albo nie .Ale to zalezy od wielu czynnikow takich jak czy dany klijent jest uczciwy wyplacalny czy jak w tym wypadku jedziesz w ciemno ale chcesz pomoc.Ale jak powiedziales ze do rosjan czy bialorusinow nie pojedziesz bo wywolali konflikt.Wiec po 1 ten konflikt ciebie nie dotyczy po 2 w rosji czy bialorusi tez zyja normalni ludzie ktorzy nie chcieli tego co dowodem jest to ze teraz wychodza na ulice i protestuja w przeciwienstwie do polakow ktorzy potrafia tylko szczekac .Inaczej mowiac wrzuciles ich do jednego worka .Gdybys choc raz byl u ruskich w takiej potrzenie to nie dosc ze by ci pomogli ale jeszcze zaprosili na wodke i zrobili by ci to bezinteresownie mowie tu o zwyklych ludziach nie firmach ktore musza zarobic .Inaczej mowiac dadzac ci wszystko co maja pod reka a co tobie moze sie przydac do naprawy na dojazd do warsztatu.Idac twoja analogia myslenia to tez nie powinienes naprawiac ewentualnie amerykanskich samochodow bo tyle co oni wywolywali konfliktow a w japoni palili cale wioski i ludzi zywcem zrzucajac napalm.Niemcow za 2 wojne a ukraine za 1943 rok .Nie bronie tu ruskich ale chce byc obiektywny wielu ludzi nie wie dlaczego rosja najechala ukraine wiec polecam sie dowiedziec jak rosja ostrzegala ukraine w 2015 roku i co to byly za grozby..Jak sie tego dowiesz to 2 rzecza dowiec sie z kim rosja walczy z regularna armia czy banderowcami ktorzy na obecna chwile stawiaja pomniki banderze.Wiec jak sie dowiesz przed czym rosja ostrzegala ukraina w 2015 roku to zobaczysz dlaczego tylko te obwody ruscy przylacza do federacji.Bo przeciez wieksza czesc ukrainy jest nienaruszona mozesz jechac na plaze gdzie chcesz .Do kraju w ktorym sa dzialania wojenne nie sprowadza sie aut w 30km kolejkach a to oznacza ze rosja nie ma zamiaru atakowac calej ukrainy i ukraincy to wiedza wiec to robia.Powiem ci tak ty sie modl zebys mial na czym dojechac do klijenta bo jak zakreci kurek z ropa to wtedy bedziesz blagal niemcow by ci nalali do zbiornika .Choc patrzac na nasza polityke to bez pomocy ruskich nasi to zrobia.A tak na koniec pytanko-co ci rosja zrobila przez ostatnie 40 lat czy to rosja zamknela kopalnie rozwalila rolnictwo ciezki przemysl itd ze wiekszosc towarow musimy sprowadzac?Polska ktora kiedys byla potegą w rolnictwie zeby na glupi chleb musiala sprowadzac 70 procent zborza z ukrainy?Rosja to ogromny kraj ale jest w stanie sama sie wyzywic a na ich towary zawsze znajdzie sie kupiec jak nie w europie to gdzies indziej.widzisz rosja tylko zakrecila gaz a cala europa sra w majtki i jeszcze maja pretensje ze po tylu pakietach sankcji jakie na nich nalozyli jak smiali zakrecic kurek .zastanawiales sie dlaczego najpierw gaz a nie rope?Bo chyba wiesz ze ropa leci do polski rurociagiem ktory biegnie przez ukraine czemu nie zakrecil ropy dla ukraincow i dla nas?wtedy ich wojska mialyby problemy a jak jeszcze tuz za granica bombardowalby szlaki kolejowe.Unia krzyczy niczego nie zabraknie odizolowac sie od ruskich i co idzie zima a ludziom brakuje opalu wiec sie modl zeby putinek nie zakrecil ropy bo wtedy zobaczysz co to znaczy takie politykowanie.Chcac sie uniezaleznic od rosji prosze bardzo ale najpierw trzeba byc na to przygotowanym Norwegia nie jest w stanie zaopatrzyc calej europy na ich zapotrzebowanie tankowce z innych krajow musza miesiac plynac a co z krajami ktore nie maja dostepu do moza bedziesz dostarczal koleja prosze bardzo tylko najpierw zmdernicju infrastrukture .Puki np z norwegi nie bedziemy mieli takiej infrastruktury jak ma rosja to zapomnij o regularnych dostawach.statek pociag zawsze moze utknac a rura zawsze plynie czy ropa czy gaz .Jak to zrozumiesz to moze dojdziesz do wniosku ze rosja jaka jest taka jest ale nie darzy do konfliktow jak nie musi w przeciwienstwie do amerykanow ktorzy sa mistrzami w obalaniu rzadow.

  4. Pierdolenie trzeba się szanować…, babrania się w smararze i w oleju nie zrozumie nikt kto tego nie robił. Znam temat PKS Wolsztyn. Nie pracuję jako mechanik lecz widzę, że koleżka sporo potrafi! Bzdurne komentarze są ujmą dla mnie i fachowców, których miałem szczęście poznać, a których do dnia dzisiejszego darzę szacunkiem.

  5. Za bardzo uniosłeś się honorem. Życie tak wygląda i tego nie zmienimy, a hajs musi się zgadzać i tobie właśnie mógł. Mógł, ale honor nie pozwolił… Ja bym za rurkę zawołał extra 300% plus dojazd. Z resztą najbardziej ucierpiał na tej wojence kierowca, który nic nie zawinił i dostał strzałem w ryj w wojence między polakiem i ukraińcem. I ostatnia rzecz to mogłeś naprawę przeprowadzić normalnie, usuwając tę gównorurkę i zrobić profesjonalnie. Mogłeś, ale się obraziłeś. Nie rób tego więcej

Dodaj komentarz

Zadzwoń!