Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Czy warto teraz założyć LPG do samochodu?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Oczywiście nie do każdego samochodu da się założyć instalację LPG, bądź będzie to mało opłacalnie, ale przy większości samochodów, stopa zwrotu jak i oszczędności na LPG jest duża.
Przypominam również o promocji na ShellAutoGas, a więcej : https://www.shell.pl/kierowcy/oferty-i-promocje/tankuj-korzysci-shellautogas.html

Zapisz się na szkolenie do Akademii Moto Doradcy :
– WWW : https://motodoradca.tv/szkolenia/

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, lub poprzez stronę : https://motodoradca.tv/zakupauta/

Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

40 thoughts on “Czy warto teraz założyć LPG do samochodu?

 1. Bmw M52B20TU robię dziennie 100km do pracy w dwie strony. Gazu bierze ok 10-11l. 12 to już trzeba dawać w palnik. Fura od 5 lat jezdzi bez zarzutu a rocznie robię ok 25tys km. Gaz mi się zwrócił w zasadzie w niecały rok przy instalacji za 3 tys zł. Jeśli padnie motor choć ma już 350tys km to kupuje drugi i jade dalej. Pozdro

 2. Miałem kilkanaście samochodów z gazem. Od najprostszej instalacji z mikserem na gaźniku, do samochodów z instalacją vialle z wtryskiem fazy ciekłej. I prawda jest jedna, oszczędność bardzo duża, ale kij ma dwa końce, każde zaniedbanie serwisu instalacji, np. Kończące się wtryskiwacze, kończy się sporymi problemami i kosztami.

 3. Poszedłem do pierwszej pracy 2 lata temu w wakacje i za uzbierane wtedy pieniądze, założyłem instalację LPG (2200 zł). Uważam, że to był strzał w dziesiątkę, bo sporo wtedy jeździłem i zwróciło mi się po niecałym roku. Każdy mi odradzał, bo zaraz mi silnik wybuchnie, a jak na razie autko ma się dobrze – Honda Civic VI 1.4iS 90KM.

 4. Najlepiej kupić auto z zamontowanym LPG a jak nie to kupno diesla żeby palił 4,5 litra na 100 km.
  Tylko jedyny minus z LPG nie ma serwisu dobrego w Kętrzynie tylko jechać do sąsiedniego Powiatu :),ale Kętrzyn szlag mnie trafia z powodu braku serwisu.

 5. Pokonałem łącznie dwoma różnymi autami ok 183000 km na paliwie LPG. Uważam, że to duża oszczędność, chociaż w jednym przypadku musiałem wymienić parownik już po przejechaniu ok 52000 km. Instalacje zakładano mi w dwóch różnych warsztatach. Niestety zarówno do montażu jak i późniejszego serwisu mam duże zastrzeżenia. Niedokręcona butla. Stan płynu chłodniczego poniżej minimum. Przy odbiorze auta nikt mnie nie poinformował, że mam dokończyć pracę po nich 😉 Na deser wisienka. Autko nagle na całej butli zrobiło 100 km mniej. W tym samym czasie było też na przeglądzie. Oczywiście diagności nie zauważyli wycieku gazu przy parowniku. Inny przypadek: źle zamontowany filtr fazy ciekłej (filtr jest kierunkowy) Albo złożenie samego filtra z pękniętą uszczelką. Pan mechanik zapytany czemu tak składa odpowiedział "bo nie ma uszczelki" UWAŻAJCIE KTO WAM ZAKŁADA I SERWISUJE TE INSTALACJE!!! BO PANÓW MIETKÓW NIE BRAKUJE 😉😉😉

 6. Toyota Avensis III 1.6 valcematic, instalacja BRC Sequent coś tam, spalanie w mieście około 9L przy spokojnej jeździe, a mój rekord "ekodrajwingu" w trasie to 5,75L LPG. Szybka trasa 120- 140km/h to spalanie 8L. Koszt 3500zł w Bydgoszczy.

 7. Zwracam uwagę, że po założeniu LPG może zdarzyć się iż auto będzie miało wywalone w kosmos parametry spalin czego nie będzie dało się wyregulować grzebaniem w parametrach instalacji.

 8. W 16 letnim seacie załozyłem nową butlę na kolejne lata i wiem że to mi sie opłaci. Stan umysłu- jadę i nie myślę o tankowaniu. Tankowanie gazu to 120 zł za pełny zbiornik i jadę na tym 450 km

 9. Jaki serwis lpg co 10tyś?? Ktoś w komentarzach mocno odleciał. Wymiana filtrów samemu co 2-3 lata,butli co 10 lat lub legalizacja no i podlewka benzyny 30-40 zł miesięcznie,mam auto z lpg 5 rok,przejechałem ponad 100tyś na LPG i oszczędność jest MEGA w porównaniu do benzyny 10l spalania LPG na 100km czyli za 30 zł robię 100 km a benzyna?
  7.50 za litr,również benzyny mi pali 10l czyli na 100km jest to 75 zł,różnica 45zl na 100km,wnioski nasuwają się same
  Na 100tyś kilometrów na LPG wydałbym 30tyś zł
  Na benzynę wydałbym 75 tys,(przy obecnych cenach a lpg jest zawsze tańszy o połowę od PB lub nawet więcej )odliczając przy lpg filtry+droższy przegląd+podlewki benzyny oszczędność jest na poziomie 40 tys złotych na 100tys km przy praktycznie tej samej mocy
  Dziękuję dobranoc

 10. Mam V8 zagzowane w lipcu br. 6 tysi zwróci się w mniej niż 15tys km czyli maksymalnie 2 lata biorąc pod uwagę że mam drugie auto na benzynie, po modyfikacjach tam gaz niema racji bytu. Żadna instalacja nieogarnie 70KM z cylindra bez szkody dla silnika. Poza tym to już powoli klasyk.

 11. Ja w fordziku mondeo mk5 2.0eco tec 240km mam LPG z dotykiem benzynki już 60k km zrobiłem i chwale sobie.Spalanie wiadomo zależnie od jazdy 10-16l to ostatnie przy dynamicznej jeździe w de ale wiadomo można więcej przy pełnym bucie bo i poprzedni mój passat b8 2.0 TDI 190km przy bucie 13l a Eco to 5-6l tylko mam pytanie czy można jeszcze gazować auta bo nie wiem czy to plotka że od stycznia tego roku nie można tyle że prawo w stecz nie działa i niby można tylko auta nowe w seryjną instalacje czy to prawda? Pozdrawiam i z góry dzięki za odp

 12. Ja też zauważyłem, że są 2 obozy. Jeden to zwolennicy, a drugi to przeciwnicy LPG. Ten drugi dzieli się na tych, którzy nigdy nie mieli i mieć nie chcą, bo gaz to do kuchenek, a nie do samochodów i tych, którzy mieli, ale z jakiegoś powodu się na tym sparzyli i więcej nie chcą. Ci drudzy może faktycznie mieli założoną tanią, a przez to mniej sprawną instalację i dlatego nie działało to poprawnie. Ja kilka lat jeździłem na LPG. Owszem, było taniej, ale też nie wspominam tego najlepiej. Może dlatego, że te samochody kupiłem już wyposażone w instalację LPG i nie była ona najwyższych lotów. Aktualnie mam diesla i bardzo chwalę. Podoba mi się charakterystyka pracy tego silnika. Czy kiedyś wrócę do LPG? Nie wiem. Na razie nie planuję, ale i nie wykluczam. O ile wcześniej unia nie wytępi samochodów spalinowych. Ale na przykładzie niektórych znajomych i współpracowników, którzy mają instalację LPG lepszej jakości widzę, że jednak ma to sens. Ale dla mnie istotną wadą jest ubytek przestrzeni bagażowej, którą trzeba przeznaczyć na butlę…

 13. Moja firma poszła już całkiem na całość. Mamy hybrydowe corolle 1.8 z LPG. Na 32 litrach gazu (tyle wchodzi do butli na stacji) można przejechać ok 450 km na autostradzie przy 130-140 km/h na tempomacie lub ponad 650 km na drogach krajowych i wojewódzkich. Po mieście zasięg będzie jeszcze większy. Rozwiązanie genialne wg mnie na obecne czasy.

 14. Audi A4B6 2.0 gaz założony w 2014 roku, spalanie 9-11l, do tej pory jezdzi bez problemu. Przy obecnych cenach wychodzi 30zl za 100km, patrząc na to, że benzyny spaliłby 8-9l różnica ogromna.

 15. Jeśli ktoś nie że nie chce LPG tylko sie zastanawia to przedstawiam swój przypadek
  Suzuki Swift 1.3 90km 2006r
  Średnie spalanie benzyny 7l 7x7zl=49
  Średnie spalanie LPG 7l. 7×2.8zl=19.6
  Różnica 49-19.6= 29.4 oszczędność na przejechaniu 100km
  Instalacja kosztowała 3tys
  Po przejechaniu trochę ponad 10tys km instalacja się zwraca (nie liczymy kosztu zakupu gazu ani benzyny tylko różnice jaka zostaję przy tankowaniu gazu zamiast benzyny)
  Autko chodzi świetnie i na benzynie i na LPG
  Ja osobiście polecam

 16. może lepie zrobić odcinek do których nowoczesnych aut takie rozwiązanie się opłaca 😉 i jakie silniki się nadają bez dotrysku pb, na dotrysku benzyny już średnio ten czas zwrotu się wydłuża, w mazda 6 widizalem kiedyś instalacje za 11 tys zł koszt zwrotu po 58 tys km.

 17. Dopóki gaz nie przekroczy psychicznej bariery 50-70% ceny kosztu zakupu litra benzyny, LPG będzie miało sens. Plus (oczywiście) dostępność gazu na stacjach, bo ostatnio jakieś zawirowania słyszy się w mediach o pękających rurach tranzytowych i innych. Coś mi mówi, że zbliża się wystrzał ceny.

  A wy jak sądzicie? 🤨

 18. Wiesz człowieku że mamy umowę na LPG z rosją do końca 2022 roku ??? To ponad 60% importu, ma być embargo od stycznia , a nie mamy alternatywnego dostawcy tego gazu ???? Tańsza alternatywa na 4 miesiące chyba.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!