Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Naprawy w trasie – czy jest się czego bać?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

33 thoughts on “Naprawy w trasie – czy jest się czego bać?

 1. Nigdy nie pokazuje się całej dupy,to co potrafisz zrobić sam trzymasz dla s i e b i e.Szef chciałby żebyś będąc w trasie przy okazji zrobił sam generalny remont silnika,oczywiście za free mówię o naszych "tatusiach".Kilka lat pracowałem w ciepłym kraju na literę H,w samochodzie(patelnia) musiałem mieć(psy się czepiali): komplet żarówek,kamizelkę – wsio.Gaśnica,apteczka zalecane,bez zapasu bez lewarka masz j e c h a ć reszta należy do mechaników,coś jebnie dzwonisz i tyle.Tych dwóch palantów z "Polskich Truckersów" wezwało "Vikinga"(pomoc drogowa),bo nie mieli szybkozłączki za 5zł,znając koszty tego typu usługi w Norwegii(dojazd itp.) szef na pewno się ucieszył,nic dziwnego że później roboty szukali.

 2. Ja na ten przyklad w ogole nie mam zapasu. Ta co jest na naczepie jest stara i pusta tylko do kontroli. Szef nie pozwala nam walczyc z oponami. Reszta jak Pan mowi. ASO w przypadku trudnych napraw, a tam gdzie da sie zalatwic cos trytytka zostaje w naszej gestii.

 3. Zależy ile sefu daje za to ,że się potrafi. Jak dorzuci dwie stówki za leżenie pod naczepą przez pół dnia czy nocy to odradzam nie warto.Im dalej masz awarie od bazy tym stawke się podbija i powinno się zacząć od stawki 500zł. Gdyby sef musiał jechać i sam naprawiać to straciłby 3 dni dojechać np do Holandi i jeszcze trzeba się ojebać po pachy, o paliwie nie mówiąc, więc twardo się mówi do sefa, podwieszam koło sam i wracam z tonażem do kraju , ale na wypłacie 600zł ekstra chce, a jak nie to serwis i 8 razy tyle albo więcej ! Nie dajcie się dymać kierowcy w trasie. Zapomnijcie o naprawie na autostradach jak wam życie miłe.

 4. To wszystko też od firm zależy,są tacy szefowie co docenią i będą zadowoleni że sam sobie ktoś poradził i dadzą np. premię,a są i tacy co mogą nas oskarżyć o to że coś my zepsuliśmy,ja jeszcze nigdy od 3 lat awarii nie miałem i mam nadzieje że nie będę miał,ale nigdy nie robię tego co do mnie nie należy,robię tylko to co mam na umowie i tyle,auto mam nówkę Volvo FH 500 2017 nasza firma ma bogate zaplecze serwisowe,owszem znam się na samochodach podzespołach itp,ale wolę zostawić naprawy mechanikom,niż potem miałby ktoś mnie obciążać kosztami,ja tylko mogę koło zmienić i to robie,bo tego nie da się bardziej zepsuć 🙂

 5. Dzięki za podjęcie tematu. No ja się wcale nie dziwię że Tobie tak szybko subskrypcji przybywa, filmiki konkretne. Może komuś się przyda ja zupełnie z innej branży, a ciężarówki to takie hobby. Pozdrawiam

 6. Nie wierzę. Człowiek ze spokojem opowiada o naprawach wykonywanych przez kierowcę w drodze, o wymianie koła. Zgroza!!! Uspokaja widzów, że to nic takiego itd. Kierowca to nie jest mechanik!!! Trzeba się szanować! Jeżeli umiesz, lubisz i chcesz to naprawiaj wszystko. Twój wybór, decyzja i odpowiedzialność. Natomiast nie opowiadaj tak jakby to było normalne i właściwe zachowanie kierowcy. Awarie zgłasza się do firmy, szefa, dyspozytora czy innej odpowiedzialnej osoby i tyle w temacie. Samodzielna wymiana koła? To jest kryminalna sprawa. To jest nielegalne! To się musi odbywać w określonych warunkach, za pomocą właściwych narzędzi (np. klucz dynamometryczny) przez wykwalifikowaną osobę. Co się stanie, kiedy po takiej wymianie dokonanej przez kierowcę, koło urwie się po przejechaniu kilkunastu kilometrów? Kto będzie odpowiadał

 7. Łap SUBA kolego, lux kanał. Może nagraj coś o znieczulicy w naszym wspaniałym kraju, ja latam po Polsce, też zdarzają sie awarie, nikt nie pomoże na drodze, ale na CB RADIO wszyscy to alfy i omegi

 8. Mi linka w premium od biegów górna się urwała i założyłem kleme,na jabko ta strona co na biegun a na linkę to co się przewód zaciska.I jak ja mam stać i czekać 2-3dni to sam kombinuje.Co do zmiany koła to klocek mam i sama os idzie w górę.Warto rozważyć kupno klucza pneumatycznego,bo kręcić tym przekladnowym to porażka.

 9. Co do wymiany koła na autostradzie, to się nie dziwię wcale, że ktoś odmówił. Dostałem ostatnio film od kumpla, kierowca nie skończył wymieniać bo po prostu nie przeżył.

 10. Na autostradzie nawet w osobowce nie wolno wymienic kola dostaniesz mandat,no chyba ze jest zatoczka specjalna na taka wymiane lub inna naprawe-co raz mniej takich jest.

 11. W polsce to poza kierowca trzeba byc jeszcze McGyverem. Za granica raz jest ASO, a dwa za proby napraw w ciagniku w niektoeych krajach sa diabelnie duze mandaty. Np w takiej francji nie jeden dostal mandat za sciaganie kola na parkingu autostradowym. Podobnie mialem jak chcialem u niemca sciagac filtr paliwa. Operator floty omal z nerwow nie wyszedl. Wrzeszczal, ze nie od tego kest kierowca, kto zaplaci za sprzatanie parkingu, straz pozarna itp jak mnie przylapia. Takze wymieniac to mozna wycieraczki, schodki, lustwrka, albo szybkozlaczki czy gotowac wode na weze. Gumy mozna, ale dzisiaj juz sie raczej zapasow nie wozi, bo i tak kazde kolo inne.

 12. Co wybgadacie za bzdury wymiana koła w każdym przypadku serwis po to dziady mają ubezpieczenia nie jeden wymieniał i już go nie mam a mówił jak Kempa to nic takiego nigdy nie wymieniałem i wymieniać kół nie będę to nie należy do obowiązków kierowcy !!!
  Obsługa codzienna auta to wymiana żarówek tankowanie uzupełnienie płynów eksploatacyjnych ogólne oględziny zestawu jak inopon i tyle w temacie
  Jakim trzeba być tempakiem aby samemu wymieniać koła w deszczu w błocie i na drodze oto to nie osobówka nawet w osobówce mam pakiet i serwis przyjeżdża pomysłów zanim coś zrobicie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!