Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

NOWY MASTER I NIEKOŃCZĄCE SIĘ NAPRAWY!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Link do artykułu:
https://www.dostawczakiem.pl/usterki-w-nowych-renault-master-klienci-skarza-sie-na-aso/

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

40 thoughts on “NOWY MASTER I NIEKOŃCZĄCE SIĘ NAPRAWY!

 1. Troche mnie zmartwiłeś… ja też kupiłem tego mastera L2H2 w 2020 roku w grudniu. Data produkcji to 04.12.2020 ale mam wersje z jedną sprężarką i moc 150KM. Poki co nic sie nie dzieje ale auto ma ok 26 tys przebiegu od tego czasu. krotkie trasy robie. Jezdze tylko i wylacznie ja. Wlalem juz mu czwarty olej… na pytanie dlaczego… przy docieraniu opilki sie tworza wiec pierwszy byl fabryczny i wymieniony na drugi przy 3 tys km. potem kolejny przy 8tys km a kolejny przy 23tys km. wiec chcialem wyplukac. Nie wiem jak ta wersja 180KM ale jej sie obawialem ze wzgledu ze to nowa jednostka i chyba ma dwie turbosprezarki wlasnie. Nie wiem jak bedzie u mnie dalej ale wspolczuje Ci ze sie musisz uzerac tak z nowym autem. Nie po to sie kupuje auto uzytkowe zeby do serwisu nim jezdzic.

 2. Mam jumpera 2.2 H2L4 (ludzie mówią że najgorsze co może być)
  Kupiłem z przebiegiem 153000 w 2018

  Na dzień dzisiejszy dobijam do 830.000

  -,jeden silnik,
  Awarie?
  Regeneracja skrzyni
  -wymiana 4 wtryskiwacza
  chlodniczka oleju,
  reszta eksploatacyjne.
  Dziękuję pozdrawiam.

 3. Czy ktos rejestruje w ogole ile ludzi zginelo przez awarie w renault master? Nam udalo sie wczoraj cudem wydostac z niego, kiedy obwiescil nam, ze silnik moze sie uszkodzic i odmowil jazdy, jaki geniusz skonstruowal samochod, ktory dba bardziej o silnik niz o zycie podrozujacych ?

 4. Tragedia. Auto dostawcze, auto które ma jezdzić stoi i sie nie zwraca … Ja użytkuję starszego dostawczaka ,ale wiem jaka to jest tragedia gdy terminy gonią a auto stoi.. Załatwić sobie osobówkę na dzień to żadne problem ale z busem to już nie takie proste i często bardzo drogie..

 5. U nas w firmie również masakra z tymi autami. Jedno renault 2k20r przy przebiegu 90k padła skrzynia biegów. Drugie renault 2k21r przy 20K przebiegu pojawiły się problemy z poceniem się silnika oraz wyskakujący komunikat o dolaniu oleju.Auto odstawione na serwis. Usłyszeliśmy że tak ma być i że mamy obserwować i dolewać oleju bo one lubią dużo oleju pobierać. Przez 20tys km dolewałem ponad 2l oleju.

 6. Mamy dwa NOWE identyczne i szczerze przy 15 tyś km zaczynaja się duże problemy. Aktualnie 17 tyś i masą błędów i usterek, w następnym tygodniu idą na serwis dwie nowe sztuki.

 7. Ja polecam 165 Konny silnik najlepszy jest u mnie w rodzinie jest Bora 1.6MPI EA113 tez miał naprawy 3 razy dojechał do Łodzi i grodek ja chwale ten samochód a te Master to niewiem bo nie miałem styczności z tymi busami

 8. W firmie w której wcześniej pracowałem, szef kupił takiego właśnie Mastera do przewozu rzeczy. Po około pół roku użytkowania serwis wymienił turbo, bo ciągle zaświecały się błędy doładowania, auto było słabe i wcinało olej.
  Po dwóch miesiącach od "naprawy" silnik dalej wcinał olej tyle że więcej, błędy oczywiście dalej wyskakiwały. Przy przebiegu 60000km serwis wymienił silnik, bo nie mogli sobie poradzić z tą porażką.

  A teraz będzie hit! Oleju jak wcinał tak wcina, tyle że mniej. Raz w miesiącu trzeba dolewać prawie cały zbiorniczek płynu chłodniczego, bo chyba go krasnoludki wypijają.

 9. Haha 🙉 Master 2021 końcówka roku . 120 tys przebiegu i zero usterek do tej pory i śmiga jak nowy bo jest prawie nowy a poprzedni się sprzedał z przebiegiem 480 tyś i też bez usterek. Peszek

 10. Renault rozwizalo problem. Jest komunikat że zamykają fabryki produkujące auta dostawcze. Fabryki znajdują się na terenie federacji rosyjskiej. Przy jednym ogniu dwie pieczenie…

 11. Witam. Ja również borykam sie z różnymi komunikatami wyświetlanymi na desce rozdzielczej. Kupiłem sobie juz tester diagnostyczny ktory kasuje te komunikaty aby nie tracić czasu na serwisy które również tak robią i każą obserwować co się będzie działo. Moment krytyczny nastał przy przebiegu 240tys kiedy auto w czasie jazdy zaczęło szarpać i zaczęły wszystkie komunikaty naraz wyskakiwac łącznie z momentem kiedy zgasło i wyswietlil sie komunikat stop ryzyko awarii silnika.po 15min auto udaje sie uruchomic i problemy sie powtarzają. Udałem sie do serwisu czas oczekiwania tydzień w kolejce gdy juz zawitałem podłączyli komputer zrobili jazdę testowa i jednoznacznie nie sa w stanie określić usterki. Auto juz jest po gwarancji i delikatnie dali mi do zrozumienia że mam zawijac auto i szukać mechaników na własną rękę gdyz oni będą dochodzić do tego metodą prób i błędów za co słono zapłacę. Objechałem wiele elektroników i mechaników wszyscy rozkładają ręce. Auto miesiąc czasu nie jezdzi i nie mam pomysłu na naprawę nikt nie chce sie tego podjąć. Stwierdzam takze że jest to samochód dla bogaczy i cierpliwych. Czesci tylko serwis a tam ceny kosmiczne np. Sonda lambda 980zł. Czujnik cisnienia paliwa występuje tylko z pompą koszt 6.000 jakiekolwiek czujniki to w tys złotych zamienników nie ma, oryginały na zamówienie z 2 tygodniowym czekaniem.Kupilem nowe auta aby odciążyć starsze Mercedesy Sprintery a tu gdyby nie te stare pewnie poszedlbym z torbami bo nie miałbym czym pracować.

 12. Oto nowe samochody naszpikowane "zieloną technologią".
  Zakładam, że autor nagrania naprawia busa w ramach gwarancji ASO. Co jeśli nie masz gwarancji i musisz wymienić 3x turbo?!
  Osobiście mam Mastera z 2011, nalatane prawie 400 tyś km. Raz wymieniałem turbo, bo już trzeba było a tak to nic… olej, klocki, końcówki, sworznie i ogień do przodu.

 13. Zapchany dpf miałem to w VW
  Też wywalało niskie ciśnienie doładowania, turbina nie mogła się rozpędzić przez, zapchany akcesoryjny dpf. Na początku miałeś problem zdpf, zmienili ci oprogramowanie aby nie wywalało błędu.

 14. Wczoraj walczyliśmy z czujnikami NOX. Zamontowane są dwie sztuki , na szczęście cena już zaczyna być do przyjęcia, lecz ilość problemów z tym modelem, przyprawia o ból głowy. To jest porażka Reno i całych systemów ekologii. Czyli zawory EGR, turbiny, układ wydechowy, hamulce i kilka jeszcze innych męczących pierdół.

 15. L3H2 z października 2020 roku silnik ten najsłabszy 135 konny do dzisiaj czyli 2 lata i jeden miesiąc ma zrobione 65tys z tego połowa na autostradzie Polska Holandia ściąga od nowości padł akumulator alternator dwa razy wgrywane oprogramowanie wymienione klockotrzymacze z tyłu biegi wchodzą jak by chciały a nie mogły i właśnie pada drugi raz akumulator czeka mnie wymiana serwis w Holandii wytłumaczył mi że muszę każdorazowo wychodząc z busa zamykać go to komputery szybciej wejdą w czuwanie co wydłuży żywotność akumulatora a serwisie w Polsce usłyszałem że to normalne w tym busie że akumulator trzeba co roku wymienić.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!