Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Reguluje hamulce i potrzebuje pomocy elektryka

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Instagram: Instagram: http://instagram.com/krakentrucker

Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/371168604218978

Kanal z grami: https://www.youtube.com/LomaxGaming

Kanal z Garazu: https://www.youtube.com/c/KrakensGarage

Discord : https://discord.gg/YWZ5pQ6dvD

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

26 thoughts on “Reguluje hamulce i potrzebuje pomocy elektryka

 1. Chyba będę smętnie pier…lił, ale to ustawienie felgi na oko, to tak trochę słabo. Dużo pracowałem z wyważarkami i kołami przy osobówkach. Tam jak wyważarka miała stożek centrujący wyrobiony albo słabej jakości (gołym okiem widać nie było, wizualnie ideał), to po wyważeniu na 0/0 można było zdjąć koło, założyć ponownie i pokazywało na nowo niedowagi. A tu masz wielkie felgi ponad 22 cale, ciężkie jak diabli, na nich proporcjonalnie wielkie opony. I to nie jest wyważone wcale, a koło na piaście ustawione na oko, że nie ułamki milimetra ale CHGW ile. Dobra masz sokole oko jak cyborg ale kurde no. A zestaw jeździ ponad 100 km/h. Nie mówię, że Ci się to urwie, odpadnie, czy wybuchnie. Ale jak pomyślę jakie tam muszą występować siły od niedowag, jak zapier… po autostradzie, to jakbym nie był łysy, to by mi się włosy na głowie zjeżyły. Jedna z opon, które wyrzuciłeś była zebrana z jednej strony a nie zablokował Ci się hamulec. Ogólnie dobre ciśnienie i wyważenie zajebiście wpływają na trwałość opon. Więcej nie bredzę, trzymaj się

 2. Michał wg mnie, nie słuchaj mądrości ludowych i daj sobie spokój z tym "centrowaniem" kół na piaście za pomocą nakrętek ze stożkami.
  Są tutaj tacy którzy mówią że musisz na szpilce wycentrować felgę i po to musisz mieć nakrętki ze stożkami. A w jaki sposób chcą wycentrować te felgi na szpilkach jak przecież na piaście masz siodła (z tego co widziałem jest ich 4 szt. na obwodzie). Przecież nakrętką nie przeciągniesz felgi skoro opiera się ona na siodłach żeby centrować. Wg mnie jeśli byś zastosował te nakrętki ze stożkami to mogłoby dojść do tego że naprężyłbyś szpilki i przy większym nacisku, takim jakie powoduje zawracanie zestawem w miejscu lub ciasnych łukach, po prostu zerwałoby szpilkę (chyba że mowa o podkładkach stożkowych). Ktoś tutaj pisał że szpilki biorą obciążenie na siebie. Nic bardziej mylnego, w tego rodzaju piastach wszelkie obciążenia z osi na koło jest przekazywane właśnie przez te siodła na piaście. Szpilki służą do tego żeby tak samo jak w osobówce zamocować koło do piasty. A te siodła na piaście mają taką samą funkcję jak w osobówkach wypust na piastach czyli centrowanie koła. Dlatego tak ważne w osobówce jest jak się kupuje nieoryginalne felgi żeby otwór centralny w feldze miał taką samą średnicę jak firmowe. Jeśli jest za duży to się kupuje pierścienie dystansowe. Także przestań słuchać tych "wujków dobra rada".
  Myślisz, że jeśli w przypadku twoich piast byłyby potrzebne nakrętki ze stożkami to nie miałbyś ich przy felgach stalowych? Jeśli byłyby konieczne to i przy stalówkach by występowały. No chyba że średnica otworu felgi aluminiowej jest większa jak w tych stalówkach to wtedy trzeba by zastosować stożki ale nie nakrętki z podkładką stożkową tylko samą podkładkę stożkową i nakrętkę dajesz tą co masz. Właśnie w jednej z ciężarówek mojego taty były takie podkładki stożkowe ale po jakimś czasie zostały usunięte ponieważ przy dłuższym nie ruszaniu koła był problem ze zdjęciem felgi ze szpilek.
  Nie mówię że nie zdarzają się ciężarówki w których konieczne są nakrętki ze stożkami. Otóż są takie, w Europie chociażby w tatrach 148 i 815 były takie ale w tych samochodach właśnie to szpilki służyły do przenoszenia obciążenia i do mocowania koła. Mój tata swego czasu zastosował takie rozwiązanie jak mu popuściły nakrętki na osi pędnej i obrobiło właśnie te siodła na piaście. Zastosował szpilki i nakrętki z tatry. Ale te szpilki z tatry miały większą średnicę w stosunku do oryginalnych.

 3. Te śruby teraz trzymają tylko z milimetr, dwa po zewnętrznej. Trzebaby zorganizować te podkładki stożkowe albo śruby stożkowe bo na dłuższą metę to nie wytrzyma. Ogląda się. Szerokości.

 4. Michal jak cheble ustawiasz to do kaca dokrecasz a potem luzujesz je pol obrotu abys cofnol je zeby nie przypalic ich nie wazne taka dokladnosc aby je cofnac do tylu zebys ich nie spalil

 5. Michał. Zapamietaj. VDC to prąd stały, czyli taki jak masz w samochodzie. VAC to prąd zmienny np. w domu w gniazdku. Miernik może pokazywać takie bzdury bo to widać tani miernik i może nie radzi sobie z sygnałami jakimi sterowany jest wentylator. Pewnosci nie mam, tak mogę tylko podejrzewać.

 6. Czy wiatrak cały czasz ma działać, czy tylko jak silnik jest gorący ?
  Może czujnik temperatury się zaciął.
  Na forum znalazłem ze to może być bezpiecznik, ECT sensor albo po prostu motor do wiatraka nie działa.

 7. Uszczelniacze na zaworach w głowicy zmieniłeś na nowe. Druga sprawa termostat. Trzecia sprawa wstaw czujnik temperatury płynu chłodzącego zakańczający wentylator ( jak w aucie osobowym) na rurze wychodzącej z głowicy wystarczy od auta osobowego. Kawałek metalowej rury tej samej średnicy co węż wspawaj tam nakrętkę z gwintem takim samym jak czujnik i przez ten czujnik podepnij wentylator. Proste rozwiązanie ale skutecznie.

 8. Cześć z tej strony Adam i Kacper wentylator posiada sprzęgło wiskotyczne jest wypełnione specjalnym płynem ale zasilanie jest z komputera i czesto gniją przewody bo są po prostu cienkie ja miałem podobny problem w Renault Magnum sprawdź wiązkę przewodów pomiędzy komputerem w zasadzie sterownikiem silnika a wtyczką od wiskozy skoro są błędne odczyty to tylko wiązka tam szukaj. U mnie przerwany czy też utleniony przewód był problemem. Do silnika masz dwa czujniki temperatury które podawaja dane do kompa a ten uruchamia wisko w danym momencie

 9. Do smarowania wózka użyj smaru graffitowego tylko uważaj na ciuchy, ubrudzisz nie dopierzez. Prąd stały to jak koledzy pisali, dc w aucie. Co do wentylatora, plus podłącz we wtykę, masę osobno. Może masz zerwaną masę na silniku i stąd takie cuda.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!