Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Wysokonapięciowy bank energii DIY, z baterii samochodu elektrycznego! Rozbieramy baterię z BMW i3 !

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Odcinek nr. 1
Dzisiaj demontaż podzespołów baterii i montaż na ścianie.
Bateria z BMW i3.
Ale niekoniecznie musi być z bmw.
W kolejnym filmie zrobię listę działających baterii.
Tak z Tesli też może być 🙂
Mam nadzieję że coraz lepiej idą mi nagrania 😉

BMW i3 battery teardown, high voltage energy bank, HV
––––––––––––––––––––––––––––––
Sol by Scandinavianz https://soundcloud.com/scandinavianz
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
Free Download / Stream: https://bit.ly/3tuLuW2
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/Tax8kX-MM5s
––––––––––––––––––––––––––––––
Patronite

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

35 thoughts on “Wysokonapięciowy bank energii DIY, z baterii samochodu elektrycznego! Rozbieramy baterię z BMW i3 !

 1. Dobry materiał, ja zrobiłem z 18650 taki magazyn, jednak teraz chciałem zrobić właśnie z pryzmatów NMC zaczynam powoli zabawę będę zerkał co Ty działasz 🙂

  pozdrawiam Leszek…

 2. Jak rozumiem, te baterie to są używki? Ciekaw jestem po ile one "chodzą", a ściślej ile kosztuje kilowatogodzina takich baterii?
  Genialny wręcz bonus jest taki, że w pakiecie jest ognioodporna obudowa. Rzecz nie do pogardzenia!

 3. drobna korekta jeśli mogę. To jest ciągle niskonapięciowa bateria oficjalnie. Wysokie napięcie dla DC zaczyna się od 1500V a dla AC od 1000V. Pewnie chodzi ci o odróżnienie od 48V ale to nie tak niestety. Uważaj też na porażenie bo przy 350V to jest już niebezpiecznie (rękawice + narzędzia izolowane). Powodzenia w budowie 👍👍

 4. Fajny materiał tylko ciekaw jestem ile Ci zajmie rezygnacja z Sofara na rzecz czegoś lepszego jak np Victron bo nie sadze abyś długo wytrzymał kaprysy sofara 😉
  Trzymam kciuki!

 5. Witam. Mam pytanie co dzieje się w układzie w momencie, kiedy jesteśmy off-grid bo np. nie ma prądu z sieci, a baterie są w pełni naładowane i mamy uzysk ze słońca wielokrotnie większy niż auto konsumpcję?

 6. Właśnie zastanawiałem się jak te 255Kg było dźwignięte na tę ścianę np jedną ręką trzymam a drugą wiercę 🤣. Co do chłodzenia to nie rzuciło się w oczy że te rurki są za cienkie na płyn chłodzący? Grupa BMW ma baterie chłodzone czynnikiem takim jak w klimie (r134a lub r1234s(y)f ). Tak przy okazji wyciąganie tych modułów to katorga bo są długie śruby. Praca i pokazywanie gołym palcem przy modułach co mają po 50V każdy jest złym przykładem… Po za tym szacunek za podniesienie tematu. Dobra robota ale proszę o zachowanie bezpieczeństwa… Widziałem już pożar baterii BMW z modułami 11p2 (bateria z deklem z włókna szklanego z folią alu), ale te co tu są to w zasadzie bezpieczne.

 7. No i szczęka mi opadła tzw. kopara. Nie wiem dla czego teraz dobiero trafiam na twój kanał. Śledzę tematy od kilku lat. Coś tam sobie majsterkuje, ale mój magazynek to to dosłownie pikuś. Jestem zwykłym oglądaczem i patrzę zawsze na styl w jakim ktoś chce się podzielić swą wiedzą ,bo szczerze to ¾ to nie tyle chce się podzielić czym kolwiek tylko raczej pochwalić, a u ciebie to jakoś inaczej. Może dla tego że jesteś bardzo pogodnym człowiekiem. Pozdrawiam fajnie, będę oglądał śledził, trochę pytał , gdyż wiedza jaką posiadasz jest wielka ,aż trochę onieśmiela. Ci którzy twierdzą że już wiedzą , często się w tej kwestii mylą . W trakcie oglądania rodzi się wiele pytań ale wspominasz że odpowiedź na te najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie 👋

 8. Temat ciekawy jako wykorzystanie baterii bmw i3 wysokonapięciowej , ale cena takiej baterii jest dość wysoka (na OLX znalazłem ceny około 20 tyś zł za taką baterię do BMW I3) czy są Panu znane jakieś tańsze baterie które są do regeneracji z innych aut. Myślę o zakupie AGM -ów nowych które kilka lat pewnie pochodzą ale Pana rozwiązanie które oglądałem jest super. Czy mogłby Pan coś podpowiedzieć gdzie można szukać akumulatorów wysokonapięciowych. Na chwilę obecną kupiłem inwertery hybrydowy z Chin który ma możliwość podłączenia magazyny do 60V. Przejrzałem kilka nowych inwerterów miedzy innymi Sofara Foxesa i te mają możliwość podłączenia magazynu od 80V

 9. W dyskusji podejmowany jest temat bezpieczeństwa kilka razy ale bez konkretów , tylko na zasadzie " ależ to niebezpieczne", "proszę o zachowanie bezpieczeństwa". Mi amatorowi trudno na filmie dostrzec, co jest ew. ryzykowne. Rozumiem, że spięte w szereg moduły dają ok. 360V DC gdzieś w pobliżu styczników, ale tam się nie grzebie przy rozbiórce. Po rozpięciu modułów, pozostają niespięte wtyczki DC i odsłonięte gniazda modułów z napięciem ok 45V. Tu ewentualnie widzę zagrożenie, że wypadałoby może osłonić na czas odkręcania śrub te gniazda na wypadek upuszczenia czegoś metalowego na to gniazdo – proszę ew. o potwierdzenie. No i ew. co jeszcze można zrobić, żeby zwiększyć to bezpieczeństwo?

 10. Bardzo się cieszę że jest ktoś taki jak pan,
  po oglądnięciu dziesiątków różnych materiałów nie znalazłem tak jasnego i precyzyjnego materiału jaki pan nam przedstawił.Teraz próbuje znaleźć kogoś kto według pana instrukcji i podpowiedzi zmontuje dla.mnie takie cudo.Wielka.szkoda że nie można pana wynająć lub zlecić wykonania (niestety sam tego mimo wszystko nie jestem w stanie tego zmontować) ale mam nadzieję że kogoś znajdę . Jeszcze raz dzięki za tak obszerny i wyczerpujący temat materiał i czekam na nowy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!