Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Jaki zasięg ma KIA EV6? Zużycie energii ⚡️ TEST

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.Salon KIA Nowicki
Kalisz, ul. Stanczukowskiego 18
Dawid 792 214 214
Bartek 790 810 812

Konin, ul. Poznańska 48
Darek 537 000 172
Paulina 721 231 376
www.nowicki.kia.pl

Mój profil na PATRONITE:
https://patronite.pl/DanielGrzyb

Sprawdź mój drugi kanał:
https://www.youtube.com/channel/UCWx0s1mAb5MEdz7kUbiTqKw

Tutaj wynajmiesz Tesle:

Strona Główna

Moja strona:
danielgrzyb.pl

Mój Instagram:
https://www.instagram.com/danielgrzyb_official/

Tutaj kupisz samochody elektryczne:
https://evdlaciebie.pl/

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, wszelkie pytania lub oferty współpracy proszę kierować na podany e-mail / If you are interested in cooperation, any questions or offers of cooperation, please contact the specified e-mail:

kontakt@danielgrzyb.pl

#kia #EV6 #danielgrzyb

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

30 thoughts on “Jaki zasięg ma KIA EV6? Zużycie energii ⚡️ TEST

 1. Jakbym miał ta cały czas kombinować, analizować, modlić się żeby było miejsce na ładowarce, żeby nie było wypadku, żebym nie musiał zmieniać trasy, żeby nie było zimy, żeby…, żeby…. A walić te elektryki.

 2. Ja pikole jadąc do chorwacji urlopu by brakło,a ile te ładowania kosztują???ekologia jeszcze raz ekologia,a prąd z węgla🤣🤭teraz pytanie jak ta fura się wysłuży to ile zapłacę za utylizację tych baterii, huj po lasach bendą się walać,bendzie ekologicznie

 3. Matka rób koryto na drogę,bo nie wiem czy dojedziemy chyba że 50km/h to damy radę,ale nie wiem czy cieć bendzie i nam otworzy?,a i czy ładowarki nikt nie zajebał,I czy miejsce będzie przy ładowarce,przecież moja stara by mnie na zbity pysk wyjebała z tym samochodem,już widzę te siwe włosy na moim łubie dojedziemy????nieeeee🤣🤔pchaj te 250tys

 4. Ja bym takie sobie kupił gdyby nie te nerwowe zerkanie na spadek zasięgu… Może dopracują baterie i nawet ktoś z tak ciężka noga jak ja będzie mógł sobie pozwolić na zakup takiego auta.

 5. hmm ciekawe – w innej polskiej recenzji (robionej w Austrii) z tamtego okresu, przy jeździe 130-140km przy temp 6 stopni, zużycie było 26 kwh. I 30kwk nawet z pompą ciepła? To wynika z tego że przy temp ok 0 stopni bez oszczędzaniu na grzaniu, 200km nie przejdzie?

  Robiłeś może teraz jakieś testy przy temp 20-25 stopni?

  Tak patrze, ma rewelacyjne zuzycie na mieście, ale na trasie to masakra. Jak auto w zimie nie będzie w stanie dojechać mi z krk do Wawy czy Wrocka, czy w dwie strony do Bukowiny, to dyskwialifikacja. I to też jadąc z przyzwoitę prędkością czyli 140-160km… Wynika z tego że na trasie krk-waw w 2 strony w zimie (licząc jak troche po Wawie trzeba pojeździć) to trzeba będzie załadować go 3x, czyli ok 230kwh. Przy cenie greenway jakieś 1,80 daje to koszt ponad 400zł i konieczności zatrzymania się 2x (i to nie dokładnie wtedy kiedy chcesz). Obecnie mając Peuegeot 508 1.6 180 KM benzyna, o ile na mieście to jest smok, tak w trasie jest przyzwoicie. KRK-Waw przy jeździe 140-160km/h 8L/100. Licząc 2x 300 km + 30 w Wawie, to 630 km. Przy obecnej cenie 7.5/L to 380zł. Zakładając że postawią na trasie Ionity i z abonamentem 1.35/Kwh i tak wyjdzie 310zl. Ale jak ceny wrócą do normalnych np 5.5, to już wtedy 280zł. Szczerze – jak teraz to liczę to łapie się za głowę… MASAKRA

  Mocno się na niego napaliłem, ale jak patrze na spalanie na trasie, plus że trzeba czekać rok na niego z konfiguracji, a od ręki nie ma w całej Polsce…. Pytanie – czy jest inny tego typu fajny elektryk z lepszym zasięgiem i niższymi kosztami? Chyba jeszcze z 1-2 lata trzeba dać czasu żeby technologia się poprawiła..

 6. Podjechał na ładowanie i moze isc na 2 godzinny spacer😂 dlatego to sie mija z celem kupowania tego shitu. Ludzie którzy maja firmy sie ciesza bo sobie odlicza vat itd. Dla zwyklego zjadacza chleba nieopłacalne. W Norwegii stoi na takim specjalnym parkingu 700tys. tych samochodów. Nikt tego nie naprawia bo sie nie kalkuluje.

 7. 2 godziny jazdy, godzina ładowania, czylu średnia przejazdu 80 km/h.

  Dopiszę jeszcze takie przemyślenia – gdyby nie cena i czas ładowania, to bym rozpatrywał. Pojemność/ zasięg ujdzie, jak da się podładować kolejne 300km przez 30 minut. Natomiast cena! O, Panie! Za cenę zakupu, to ja wolę remontować swojego diesla, dopóki będą części, bo koszty serwisowania, wymiany części i paliwa raczej nie przekroczą kosztu zakupu takiego elektryka. Z punktu widzenia nabywcy, nie jest to ekonomiczne. Z punktu widzenia kogoś, kto musi/chce zmieniać samochód co kilka lat i koniecznie chce nówkę z salonu, to też opcja, która zwróci się przy obecnych cenach prądu za 200 000km względem wersji benzynowej (o ile sztucznie podatkami nie wykończą ICE zupełnie).

  P.S.
  Wiecie, że Ferrari, Lamborgini, Porsche są eko?! Patrzę i Panamera z 2012 kosztuje 150 000zł. Taniej niż niejeden nowy elektryk. Do tego szybko się tankuje, ma większy zasięg i jest EKO! 😉

 8. Witam z tego testu wynika jedno auto elektryczne to porażka a ci najmądrzejsi na siłę chcą wprowadzić to badziewie… teraz nad morze będzie się jechało 2 dni brawo brawo tak dalej a cofniemy się do czasów konia.

 9. Elektryk ma sens jako drugie auto w rodzinie, do jazdy po mieście. Wielkie auta jadące 120km/h po autostradzie są dla "wyznawców" marek, którzy sobie wmówią, że lubią spać przy ładowarkach i w sumie to się nie spieszą… Ludzie którzy traktują auta jak narzędzia jeszcze przez 20 lat będą co najwyżej jeździli hybrydami.

 10. Daniel, powinienes zaanlizoawac czemu zuzycie jest okolo 30kwh na 100 km. Podpowiem: EV6 ma duza mase, duzy frontalny obrys , duzy wspolczynnik oporu powietrza. Elon Musk zaprojektowal np. MODEL 3 ze stosunkowa mala masa, malym obrysem i 0.23 wspolczynnik oporu powietrza!!!! dlatego moja trojka zuzywa malo energii, srednie zuzycie 17 kwh na 100 km.

 11. zawsze mowilem, SUVY nie maja sensu czy ICE czy elektryk. Zuzywaja duuuzo energii ale ludzie sa nie wyedukowanii a reklamy wciskaja im te EV6!!!! Tak samo jest z AUDI elektrycznym SUVEM, nie wspomne elektrycznych pickups takich jak RIVIAN!!!

 12. Przy obecnych cenach węgla i gazu przekładającym się na ceny energii elektrycznej, elektromotoryzacja nie będzie już tak rozwijana i taka opłacalna. Lepiej kupić tradycyjny napęd diesela i cieszyć się niskim spalaniem i dłuuuugim zasięgiem.

 13. Dzieki za film i zdobytą dzieki niemu wiedzę. Wniosek jest taki że wiem już dlaczego wszystkie elektryki jadą ok 100 na ekspresówkach i je wyprzedzam. Póki co to nie dla mnie. Podziękuje. Spalinowiec daje wolność i bez spiny można jeździć. Póki nie poprawią baterii albo nie wymyślą czegoś na wzór spalinówki czyli np auta wodorowego to moja spalinówka będzie ostatnią i napewno takiego szajsu nie kupie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!