Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Audi A4/A5/Q5 B8 – Naprawa zamka drzwi II/Door lock repair DIY

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

Kontakt do mnie – kryhawrc@wp.pl
Zapraszam do grupy – https://www.facebook.com/groups/333055013907748/

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

32 thoughts on “Audi A4/A5/Q5 B8 – Naprawa zamka drzwi II/Door lock repair DIY

 1. Naprawiałem ponad rok temu silniczki w tylnich drzwiach według twojego wczesnieszego filmiku i dale bangla zamek bez problemu. Bo wirniki był w dobrym stanie i szczotki też tylko były brudne. I trzeba pamiętać żeby złożyć silniczki tak samo bo zamek będzie działa odwrotnie.

 2. Nie słuchaj idiotów z forum którym leniwy mechanik wmówił gówno prawdę że tylko trzeba nowy zamek kupić.

  Ta usterka jest banalna i każdy ją naprawi.
  Tak jak pokazałeś w pierwszym filmie że można i można.

  Ja od 2010 roku robię identycznie w a6 c6 q7 i a3 8p bo to zamki identyko.

  Kilka dni temu jednemu niedowiarkowi dodatkowo zlutowałem te styki miedzy silnikiem a pinami.
  Ma dożywocie tego zamka live time.
  Przepraszam za emocjonalny wpis ale ile razy można tłumaczyć.
  Mikostyki to siadały ale w a6 c5 i a3 8l gdzie zamek jest kompletnie inny.

 3. Ja wymieniłem na zamki z polifta po pierwsze są tańsze i już nie mają tego problemu. Jedyną zmianą trzeba kupić wtyczkę bo jest inna i przełożyć piny. Wszystko . Osobiście dałem 35 zł za sztukę a te do przedlifta od 100 do nawet 300 zł.

 4. te zamki w audi to jakas plaga.. tez raz rozbieralem i raz dziala raz nie ale musze onownie rozebrac i blaszki wygiac bo silniczek chyba za luzno siedzi na nich i jak dostaje pradu to rozlacza sie obwod

 5. Witam ostatnio kupilem nowy zamek i po paru dniach użytkowania pokazuje mi ze mam otwarte prawy tyl drzwi czy to wada zamka moze byc ? Z gory dziekuje za odpowiedz oczywiscie zamyka otwiera ale na liczniku pokazuje ze sa otwarte drzwi

 6. Mógłbyś pokazać jak zlozyc 2 czesci? Mam problem zrobilem wszystko jak na filmiku. Zamek zaczal dzialac lecz cos zle skladam, bo nie otwiera sie z zewnatrz, choc zamek otwiera. Mam problem zeby wlozyc te bolce (bialy i niebieski z czesci z silniczkami) w czesc z linkami.

 7. witam ja naprawiałem już wszystkie 4szt ,po prostu czysciłem jak kolega na filmie ,ale jeszcze proponuje wyczyścić scieżki między biegunami bo tam zbiera się węgiel , super dostęp do zamka w b8 ,gorzej jest z b6 i b7 przez blachę,,proponuję dodać jak wyczyścić klapki kolektora i łączącą kosć do nastawnika,ja nagrzewam końcówki opalarką ,ściskam i zakładam 2 lata działa bez problemu

 8. W zamku są dwie blokady jedna dla dziecka żeby nie otworzył drzwi od środka a druga ( przekręcana blokada z boku drzwi kluczykiem mechanicznym ) blokada powoduje że kluczykiem elektronicznym nie otworzymy tych drzwi i może mechanizm od tego się połamał.

 9. Dzieki za cenne info. Kolega a podpowiesz mi co mam w moim Audi gdy zamykam drzwi z pilota to zamyka się tylko strona kierowcy gdy zamknę wszystko manualnie i otwieram z pilota otworzą się tylko jedne drzwi od pasażera błędy takie same jak u ciebie

 10. Witam mam pytanie mam problem z lewym zamkiem Audi A4B6 po otwarciu pilotem klamki wewnątrz i na zewnątrz nie otwierają drzwi są luźne jak przy zamkniętych drzwiach pozostałe drzwi otwierają się normalnie po kilku kliknięciach kluczykiem wszystko działa nieraz kilkudziesięciu czy coś mogę w nim naprawić czy wymiana na nowy pozdrawiam 🍻

 11. Silniczki trzeba wyczyścić, to fakt oraz bolce zasilające i je podgiąć.
  Ten bolec który połamałeś, jest od blokady otwarcia drzwi klamką wewnętrzną, zależy w jakiej pozycji zostawisz ten zielony suwak to:
  Gdy auto zamkniemy pilotem, będzie możliwość otwarcia drzwi auta od środka, mimo tego że samochód będzie zamknięty zamkiem centralnym, albo druga opcja, to to że nie będzie możliwości otwarcia drzwi w ogóle od środka.
  Aby nie połamać tego bolca jest sposób, ale i tak trudny dla laika i ciężko mi to wytłumaczyć pisząc.
  Trzeba by było nagrać dokładny filmik jak i w którym miejscu co podważyć.

 12. Nie ma potrzeby oddzielać zamka tzn."rygla"wystarczy zdjąć szara obudowę i mamy piękne dojście do obu silniczków, a tym samym unikamy ryzyka połamania czegokolwiek jak miało to miejsce w Twoim pierwszym filmie 😉.

 13. Siema. Rozebrałem i przeczyściłem zamek, teraz drzwi już się otwierają tylko nie mogę ich zamknąć z pilota. Pozostają cały czas otwarte. Jakiś pomysł co źle złożyłem ??

 14. Cześć, słuchaj może coś poradzisz. S3 2019 nie otwiera auta gdy łapiemy za klamkę drzwi kierowcy majac kluczyk przy sobie. Recznie i z pilota zamek pracuje jak trzeba, zamknąć palcem też zamknie ,lecz otworzyć nie chce. Z prawej strony pasażera wszystko śmiga, klapa też otwiera się jak w pobliżu jest klucz. Lewe drzwi byly zdejmowane do cieniowania, wiązka wtyczki wszystko jest na miejscu. Czyżby ten keyles się rozkodowal na lewe drzwi?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!