Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Sentymentalna Warszawa 200p – Pożegnanie toru testowego FSO // Muzeum SKARB NARODU

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

#MuzeumSKARBNARODU

Oglądajcie, Subskrybujcie nasz kanał, zostawcie komentarz i kliknijcie Dzwoneczek, żeby otrzymywać powiadomienia o kolejnych filmach.

Nasz Patronite:
https://patronite.pl/MuzeumSkarbNarodu

Bluzy, koszulki #GRAT, wlepy #GratyDająRadę w naszym sklepie on-line: https://sklep.muzeumskarbnarodu.pl/
Zajrzyjcie koniecznie!

* * *

Muzeum SKARB NARODU
Miejsce dla miłośników klasycznej motoryzacji.

Home

FB | INSTAGRAM – @skarb.narodu
TikTok – @muzeumskarbnarodu
#MuzeumSKARBNARODU #skarbnarodu

* * *

Produkcja: Minimalna Produkcja;
Kamera: Artur Perzanowski;
Montaż: Michał Olszak Allshack;

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

43 thoughts on “Sentymentalna Warszawa 200p – Pożegnanie toru testowego FSO // Muzeum SKARB NARODU

 1. czy warszawa dalaby rade jako auto jako daily? Pytanie skierowane glownie do wlascicieli warszawek . Licze sie z serwisem to jest podstawa. ale chodzi mi o awaryjność czy te auta przy prawidlowym serwisie i tak lubią strzelać fochy czesto? pozdrawiam

 2. Jak zwykle super i wyczekiwany odcinek. Nie przepraszaj za nic bo nie masz za co. Jesteś i bądź dalej sobą. Emocje, wspomnienia i wzruszenia związane z różnymi miejscami to coś fantastycznego. Trzymaj tak dalej, nic nie zmieniaj. Pozdrawiam Ciebie Robert i całą ekipę. Dzięki za to co robicie. Jesteście WIELCY.

 3. Cholera, jak ja się rozkleiłem po tym odcinku…
  Oczy się szklą mocno, zwłaszcza po tej opowieści o panu Stanisławie.
  Robert (sorki za bezpośredniość) nie zmieniaj się chłopie, robisz kawał wspaniałej roboty opowiadając te super historie.
  Mikiciuk to się powinien od Ciebie uczyć tak opowiadać o motoryzacji.
  Mieliśmy super-ludzi w branży motoryzacji ale jak zwykle ruskie musiały szponcić, ech..
  Niedawno była mowa i Izerze, teraz niby pokazują nowego malucha, Poloneza i jak zwykle wuj to wszystko strzeli. Nigdy tego nie zrozumiem czemu tak jest, że kończy się to wszytko na planach i marzeniach. Bardzo to przykre, bo kiedyś robiono coś fajnego w sumie z niczego, a teraz niby wszystko jest a w rezultacie gówno jest…
  Naprawdę serce się kraja że z naszego pokolenia nie będzie nikogo kto będzie mógł poopowiadać coś o polskiej motoryzacji młodym ludziom…😢

 4. Panie Robercie, Pana filmy się ogląda pasjami! Proszę się nie przejmować, że się Pan przejęzyczy, albo coś nie powie idealnie po polsku. To jest naturalne i prawdziwe, nie ma za co przepraszać. Opowiada Pan niesamowite ciekawostki, mogę Pana słuchać godzinami. Przepiękna Warszawa i odcinek z ogromnym ładunkiem emocjonalnym! Serce mi się kraje, gdy pomyślę, że Skodę przejęli Niemcy i dzisiaj robią auta, z wyglądu jak Audi, Dacię 'wzięli" Francuzi i marka się rozwija niesamowicie, a nasze FSO upadło…

 5. Oglądając ten film jak i poprzednie, cały ten kanał czuje się podobnie jak podczas oglądania serialu "Dom", w którym to mieliśmy okazję ujrzeć namiastkę FSO. Łomnicki,Talar i ich nastepca Robert Brykała ! Święta trójca jak dla mnie.

 6. Dziękuje Panie Robercie za świetne filmy i oddanie klimatu tamtych lat . Osobiście bym kupił jedną z kostek na pamiątkę z świadomością że mój 125p po niej pomykał i myślę ze paru wariatów też by to zrobiło.

 7. Warszawa to piękny samochód.
  I cóż z tego, że w znacznej części skopiowany…. ale pięknie skopiowany.
  Dziś to nawet kopiować już nie potrafimy!
  Szczególnie lubię Warszawa Garbuskę! Ale każda jest piękna!
  Rodzice mieli Syrenę 104….. mocny samochód, u nas robił prawie za "ciężarówkę". No i naprawić to można było samemu, przysłowiową….. "kłonicą".
  …………………….
  Szkoda, że my nie szanujemy tego co polskie i dlatego poniszczono, zezłomowano za grosze te stare samochody.

 8. Proszę się nie martwić jakąś krytyką , to poprostu złośliwi ludzie. Jest Pan naprawdę świetnym prowadzącym. Może Pan sobie nawet bekać, sympatia moja i widzów będzie niezmienna do programu❤️pozdrawiam Wszystkich.

 9. Naciskam subskrypcje i zostawiam dzwoneczek. Jesteś wielki. Wielki jak Warszawa. W 58 roku moja mama miała 19 lat, nie myślała pewnie wtedy o zamążpójściu i ja zapewne również nie byłem wtedy w planach. No ale cóż. Warszawa przetrwała. Ja również.

 10. Co? Już w Śródmieściu brakuje kawałka skwerka żeby postawić blok obok bloku w odległości 3metry??!! Deweloperka to mafia, jak zechcą to i na miejscu PKiN postawia nie wiem Jerozolimskie Tarasy albo jakieś Warsaw prestige Village apartament. Co? Wszystko tam macie tak? Tramwaj pod nosem, dwujezdniowa arterie, gaz pewnie nic tylko budować nie? Za PRLu chociaż przestrzeń byla na tych osiedlach.
  Aby się nachapac i spier* na inną działkę nie?

 11. Panie Robercie! Niczego niech Pan nie zmienia! Jest Pan niesamowitym człowiekiem! Szacun za wszystko, co Pan ze swoją ekipą robi! Piękna historia, niesamowite spotkania z ludźmi z tamtych czasów, coś pięknego. Im dłużej oglądam Pana kanał i podobne do tego, tym bardziej chciałbym cofnąć się w czasie, do tamtych lat, poczuć zobaczyć to wszystko na własne oczy…

 12. Jechałem kiedyś Warszawą na Mazury z dziadkiem i wujkiem. Samochód zaczął przerywać, gasnąc no i był problem. Znaleźliśmy gdzieś mechanika który popatrzył, pocmokał, sprawdził zaworki pompy paliwa i mówi że działają ale ma nową pompę to może spróbować na nowej. Założył i… to samo. Pod maską trzech dorosłych i nic nie mogą wskórać. Ja z ciekawości wsadziłem tam mój 17-letni łeb i pytam: Czy ta rurka gumowa co idzie do pompy powinna być taka załamana? Cisza – po kilku długich sekundach mechanik… no ja mam taki kawałek przewodu to może spróbować. Założył i… po problemie. Myślicie że ktoś mnie po plecach poklepał i pogratulował? No. 😂

 13. Widziałem tę sytuację kilka razy, gliniarze stwarzali sytuację niezwykle dezorientującą dla członków społeczeństwa chodzących, jeżdżących lub jeżdżących. Ludzie nie czytają w myślach.

 14. Ehh i jak w kazdym miejscu które przywoluje wspomnienia sprzed lat powstanie patodeweloperskie osiedle… Co do kupowania czesci do klasyka mam podobnie pamietam prawie kazda część gdzie i ukogo kupowalem bo zawsze szła za tym jakaś historia czy ciekawa rozmowa.

 15. Bardzo ladny, sentymentalny odcinek. Też jeżdziłem po tym torze ale już Fiatem 125p, też miałem takiego Jaguara 🙂 też chodziłem do wspomnianego kina i tam robiłem prawo jazdy. Wszystkie tematy są mi bardzo bliskie , dziękuję za te piękne wspomnienia.

 16. Po 1 od kiedy człowiek ma być idealny nasze wady robią nas oryginalnymi ty bądź sobą z wadami zaletami ADHD hi fi WiFi a jak ktoś cię będzie próbował zmienić to niech zmieni stronę ja tam lubię jak się jakasz duksz sapiesz czy jak ty to tam nazywasz bo już zależnie od odcinka różnie ludziom nie dogodzić widzisz ja robię błędy i kiedyś się tym strasznie przejmowalem teraz wiem że mimo że zasady znam to jest to silniejsze i bez władne nieświadome i też jako dziennikarz możesz powiedzieć no debil jak można wiedzieć co i jak a robić byki tyle że widzisz ja mam już wywalone póki to co pisze jest zrozumiałe to co to za różnica czy przez ó czy u może to źle i wiem tobie do gazety nie wypada chociaż macie tam kolektorów i jakiś nadzór no ale jednak ją mogę itp jest cześć mnie tak samo to że ty se pieniążki czy jak to tam nazwales ci którzy lubią słuchać wiedzy jaka przekazujsz poprostu naucza się słyszeć nie zmieniaj się bo nie zawsze to co ktoś uważa za zmianę na lepsze musi być lepsze awiwkszosc tu komentatorów i szydercow nie radzi ci poprostu wytyka błędy nie widząc u siebie żadnego ale jak ktoś mówi źle o tobie znaczy że nie jest w stanie powiedzieć o sobie nic dobrego

 17. Genialny odcinek, ciężko się oderwać. Świetne historie, niesamowite auto. Pamiętam tego Automobistę z ta właśnie Warszawą na okładce. Mam nawet gdzieś w domu ;).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!