Loading…

Auto Serwis Warszawa

Pełen Zakres, Kompleksowa Obsługa. Diagnostyka, Naprawy, Serwisy Olejowe. Zadzwoń Teraz. Sprawdzony i Polecany Warsztat Samochodowy
Mechanik - Kontakt

Używany elektryk? Uważaj – mało kto o tym mówi!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

Kupujesz auto?
Sprawdź historię VIN: https://motodoradca.tv/carvertical
Z tego linku otrzymasz 10% rabatu!

Zapisz się na szkolenie do Akademii Moto Doradcy :
– WWW : https://motodoradca.tv/szkolenia/

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, lub poprzez stronę : https://motodoradca.tv/zakupauta/

Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Youtube Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Montaż instalacji elektrycznych i ich naprawa. Elektryk samochodowy w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie.

Nasi mechanicy w Warszawie przyjadą do Twojego domu lub biura, aby naprawić elektrykę Twojego samochodu. Warsztat samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Serwis Samochodowy, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. W Warszawie wykonujemy diagnostykę i naprawy silników komputerowych z zakresu elektroniki, elektromechaniki, elektryki samochodowej. Mechanika, elektryka i elektronika samochodowa w tym sklepie wyróżniają go. Do mechanika samochodowego można dojechać w stolicy Polski.

Tylko my możemy naprawić elektrykę Twojego samochodu w Warszawie. PODEJMUJEMY SIĘ TRUDNYCH SPRAW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Usługi dla branży elektryki i elektroniki samochodowej. W Wawer w Warszawie możesz skorzystać z usług doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z nami. Zatrudnij profesjonalistów, którzy zadbają o Twój samochód. Najwyższy poziom rzetelności i uczciwości. Działaj od razu. Mistrzowie majsterkowania Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat naprawiający problemy z mechaniką, elektryką i elektroniką samochodową. Z Warszawy zajmuje się samochodami.

dowiedzieć się, co jest nie tak i naprawić części elektroniczne w samochodach. Naprawimy lub przebudujemy instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki to serwis samochodowy zajmujący się elektryką i elektroniką samochodową. Najlepszy mechanik samochodowy w Twojej okolicy. Wykonanie i montaż infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy, który od wielu lat pracuje w terenie.

Usługi E&E dla samochodów Kierowcy w Warsaw Wawer są doświadczeni. Dowiadywać się. Wiedz dużo o swoim samochodzie. Uczciwość i niezawodność w najlepszym wydaniu. Natychmiastowy. Rzemieślnicy stają się coraz bardziej nowocześni. Istnieją przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa i warsztat, który może pomóc w rozwiązywaniu problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. W Warszawie naprawimy instalację elektryczną w Twoim samochodzie. Serwis Elektroniki zajmuje się elektroniką samochodową oraz elektroniką w ogóle. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Elektryk samochodowy, który służył w armii warszawskiej.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, On-Site Car Service, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Elektronikę, elektromechanikę i elektrykę samochodową można zdiagnozować i naprawić w Warszawie. Profesjonalna naprawa samochodów, w tym części mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warsztat samochodowy w Warszawie.

W Warszawie są tylko elektrycy samochodowi. Złożone sytuacje są w porządku. Nasz warsztat samochodowy dysponuje zaawansowanymi technologicznie narzędziami do diagnozowania problemów.

Nasi mechanicy samochodowi w Warszawie mogą przyjechać do Ciebie, aby rozwiązać problemy z elektryką Twojego samochodu. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Na terenie Warszawy świadczymy usługi diagnostyczno-naprawcze z zakresu elektroniki, elektromechaniki oraz elektryki samochodowej. Sklep zajmujący się profesjonalną naprawą i konserwacją części mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych w samochodach. W Warszawie są mechanicy samochodowi.

Jako jedyni w Warszawie potrafimy okablować samochody. Podejmujemy się trudnych przypadków. Nasz warsztat samochodowy dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami do diagnozowania problemów.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Okolice warszawskiego Wawra posiada profesjonalny serwis samochodowy. Zadzwoń do nas. Oddaj swój samochód fachowcom! Bycie uczciwym i niezawodnym. Szybka realizacja. Eksperci w naprawie samochodów. Nowoczesny sprzęt. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat specjalizujący się w mechanice, elektryki i elektronice samochodowej. Warsztat samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki/elektroniki samochodowej. Oferujemy naprawę i/lub przebudowę instalacji elektrycznej w samochodach na terenie Warszawy. Serwis Elektroniki to firma zajmująca się elektroniką i elektryką samochodową. Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.

Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW

Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.

Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.

Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów

Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.

Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.

Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.

Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie

Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasi mechanicy posiadają rozległe szkolenia i rozległą wiedzę. Znają problemy nękające zarówno nowsze, jak i starsze samochody BMW. Nasi eksperci są w stanie natychmiast zidentyfikować problemy i precyzyjnie wyregulować parametry pracy silnika przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej w naszej firmie naprawią wszystko.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

28 thoughts on “Używany elektryk? Uważaj – mało kto o tym mówi!

 1. Nie ma problemu elektrykow. Jest problem myslenia w Polsce, gdzie mowi sie caly czas o "regenerowaniu", "zastepowaniu", "wymienianiu", "reperowaniu", itd. Elektryk jest poto by go kupic w salonie, jezdzic nim przez 5 lat (moze 10 w Polsce) i oddac go na "trade-in" kupujac nowy. Tylko tak nalezy o nich myslec, a wszelkie majsterkowanie to dziadowanie i wyrzucanie pieniedzy w bloto. Bowiem po 10 latach bateria bedzie juz tak starym modelem, ze latwiej bedzie dolaczyc parowoz. Jest tez mozliwe, ze podsystemy elektroniczne beda wyziewac ducha (stresy termiczne, zimne luty, itd) a wstawianie nowych byloby kosmosem finansowym. Poprostu pewne wyroby/technologie moga byc dla dziadow, a niektore nie.

 2. Trudno się nie wypowiedzieć pod tak kontrowersyjnym materiałem 🙂 Ogólnie nikt nie kupuje nowych ogniw, a stare są tanie do 10l nissana leafa 24kw masz za 12 tys z wymiana, jak byś chciał rozebrać baterie i wymienić ogniwa to pewnie w 2 tys byś się wyrobił. Co oznacza że bateria ma 60% sprawności? Przejedziesz mniej i tyle jak masz gniazdko i nie robisz tras i masz 2 samochód to nie ma lepszego wyboru niż elektryk, nawet ze słaba baterią.

 3. Najlepiej wrócić do konia, siana poje, wody wypije i strachu nie ma. Po co się tak stresujecie problemem który Was nie dotyczy (użytkownicy ICE).

 4. Dokładniej ujmując ta ekologia w przypadku aut elektrycznych raczej nie mam sensu. Gdybyśmy posiadali 100% aut elektrycznych ilość zużytych ogniw byłaby gigantyczna, pomijając już inne szczegóły. Co do gwarancji producentów na baterie np 10lat lub 200k km opcja ciekawa ale trzeba pamiętać, że wizyty tylko w ASO. Jaki koszt ogólny eksploatacji takiego samochodu (przeglądy + jakieś naprawy) po takim czasie. Cały czas będę powtarzał, że ekologiczny nie znaczy ekonomiczny..

 5. Technologia jest w użyciu od lat. Przetestowana w skali makro. Logistyka, przemysł, wszystkie hale produkcyjne, zwłaszcza żywność, tam wszędzie są wózki elektryczne. Co się zmieniło przez ostatnie 20-30 lat? Inny rozruch, elektronika zdominowała ten element, kontroler pozwala falownikom podać na silniki trakcyjne optymalny prąd, żeby te dostarczyły maksimum momentu obrotowego bez zerwania przyczepności. Baterie z jakiegoś powodu od dziesięcioleci są stosowane kwasowo-ołowiowe. Opłacalność. Teraz są trochę lepsze, EFB i AGM. Zwłaszcza te ostatnie są bardziej opłacalne gdy wózek narażony jest na mróz, nie mają wody w elektrolicie. Różnice pomiędzy wózkiem i samochodem to przede wszystkim wymienność baterii trakcyjnych (wózki nie muszą czekać na ładowanie, na każdy przypada zwykle 1,5-2 baterii trakcyjnej, wyjeździ jedną, druga czeka już naładowana) i specyfika pracy silników. W samochodzie liczy się szybkość, muszą stale radzić sobie z rosnącymi oporami wraz z przyspieszeniem. Wózek z kolei potrzebuje uciągu, musi maksymalnie żwawo ruszyć pod dużym obciążeniem. W temacie konstrukcji ogniw może prace Toyoty coś zmienią, użycie magnezu brzmi obiecująco. Jest w miarę tani, dostępny, te baterie dają się szybko ładować (co kompensuje mniejszą gęstość ładowania w stosunku do litowych), a ich żywotność jest bardzo wysoka. Nie spodziewam się jednak, że nagle spadnie meteoryt lub inny cud się zdarzy i od jutra świat będzie inny. Nie zdarzyło się przez dziesięciolecia, nie zdarzy się i dziś.

 6. Dzień dobry, a teraz trochę mojej matematyki. Renault zoe 2017 składak /auto + bateria/, bateria 41 kwh, ładowarka pokladowa 43 kw. Czas ładowania ok. 40 minut od 10 do 90 procent. Miejsce ładowania-darmowa ladowarka 22 kW w Galerii w jednym z dużych miast. Mam wallboxa w garażu, jeszcze nie używałem. Koszt ładowania to 0 złoty. Parking do 1 godziny bezpłatny. Do tego buspasy i parkingi w strefach 0 złoty. Baterie sam zamontowałem, nie wymagała programowania. Na diesla wydawałem 1400-1700 PLN miesięcznie. Od kilku miesięcy nie wydałem ani złotówki za kilometr. Przebiegi miesięczne ok 2500km. Jazda miejska I podmiejska. Ładuje co drugi dzień. W moim przypadku elektryk sprawdza się doskonale finansowo. Diesel pozostał na dalsze wyjazdy. Mały elektryk nie sprawdzi się u każdego. Idealne jako drugie auto. I nie ma się co bać składaków. Złożenie auta kosztowało mnie niecale 55000 PLN kilka miesięcy temu. Nie jestem mechanikiem ani elektrykiem samochodowym. Cena paliwa zmotywowała mnie do dzialania. Nie jestem zachwycony elektrościemą lobbowaną przez UNIĘ NIEMIECKĄ. Życzę miłego dnia i powodzenia

 7. Zalewanie akumulatora by był całością to tylko po to, by zapewnić zysk koncernowi. I gdzie tu ekologia? To czysty biznes. Akumulator z uszkodzoną jedną sekcją zostanie zutylizowany zamiast zregenerowany by działać dalej. Masę dobrych ogniw trafi do recyklingu zupełnie niepotrzebnie. Elektryczne auta nie są ekologiczne jak nam wmawiają media. To wielka tykająca bomba. Silniki diesla na pompowtryskach spalanie około 5l/100km bez agresji to jest ekologia.

 8. Akumulatory samochodowe z przed 15 – 20 lat wytrzymały spokojnie od 5 do 10 lat, dzisiaj niektóre wytrzymują rok, jak ktoś ma szczęście to 3, dlaczego producent ma wkładać baterię która wytrzyma 20 lat skoro sam samochód jest mniej awaryjny od spalinowego, na czym będzie zarabiał, dawne telefony mieliśmy 3-4 lata jeszcze można było je sprzedać i ktoś korzystał drugie tyle, dziś po 2 latach telefon jest do wyrzucenia, jeżeli nadal ktoś myśli że ta dzisiejsza technologia to szczyt naszych możliwości to jest idiotą

 9. Baju baju…
  Kto wymienia barteje całą?
  Znawco nasz wymienia sie poszczegulne ogniwa a nie wszystkie.
  Tak że nie strasz ludzi…
  Ja mam dwa EV jeden ma juz 6lat i nie widze zebym mial za 2lat wymieniał cala baterje…

 10. Jak Unia zabroni rejestracji samochodów spalinowych to rozwiązaniem będzie rejestracja na ukraińskich blachach. I tak będziemy jeździć spalinówkami. Pozostaje jedynie kwestia tankowania. O ile z benzyniakami może się zrobić problem to dizlom paliwa nie zabraknie bo przecież tiry na to jeżdżą i na pewno ON będzie nadal dostępne. Problem rozwiązany. Nie ma za co. 😉

 11. Sytuacja wyglądać będzie już wkrótce zupełnie inaczej. I stety i niestety. Niedługo nie będziemy bowiem właścicielami pojazdów, którymi jeździmy, a jedynie klientami. Będziemy kupowali usługę jazdy samochodem. A to choćby z powodu niewystarczającej ilości litu na rynku. KOncerny będą musiały odzyskiwać baterie. Z resztą będzie to podyktowane choćby unijnymi przepisami. Może i trudno to sobie nam teraz wyobrazić, ale tak zapewne będzie. Chyba, że radykalnie zmieni się technologia. Może jakieś reaktory zamiast ogniw, czy coś…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!